129
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi87
  • Ocen na +7
129 ppt ?

praca w niemczech (88)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

praca w niemczech

Napisał(a): Gość -

Witajcie, chciałabym wyjechać do pracy do Niemiec jako opiekunka osób starszych, proszę o opinie osób, które pracowały w tym zawodzie w Niemczech. Na co zwrócić uwagę przed podjęciem takiej pracy? może jesteście w stanie polecić mi jakąś wiarygodną firmę pośredniczącą? będę wdzięczna.
INTERIA.PL

Re: praca w niemczech

Napisał(a): Mareva -

gość Firma PLH 24 Hebi Spolka z o.o. Z siedziba w Aachen . Zatrudnia na umowe niemiecka z pelnym ubezpieczeniem. Firme znajdziesz w na facebook albo www.plh24.de . Osoby kontaktowe mowia rowniez po polsku.
SPólka z o.o. z siedzibą w Aachen? Dziwne to w końcu polska czy niemiecka spólka? Ja znalazłam http://www.kr(...)96.html? Wynika z tego że to polska spólka i założona dopiero w tym roku i nie potrafię znaleźć wpisu w KRAZ. Może ktoś inny potrafi?

Napisał(a): gość -

Mareva
gość Firma PLH 24 Hebi Spolka z o.o. Z siedziba w Aachen . Zatrudnia na umowe niemiecka z pelnym ubezpieczeniem. Firme znajdziesz w na facebook albo www.plh24.de . Osoby kontaktowe mowia rowniez po polsku.
SPólka z o.o. z siedzibą w Aachen? Dziwne to w końcu polska czy niemiecka spólka? Ja znalazłam takie coś? Wynika z tego że to polska spólka i założona dopiero w tym roku i nie potrafię znaleźć wpisu w KRAZ. Może ktoś inny potrafi?
Firma dziala juz kilka lat w Aachen. Siedziba w Aachen zajmuje sie rekrutacja pracownikow. Wystarczy zadzwonic lub wyslac Email i dostaniesz potrzebne informacje.

emijasinska Znalazłam ciekawą ofertę za pośrednictwem Career Investment, korzystne warunki, teraz mam pytanie czy jest może ktoś kto korzystać z pomocy tej firmy?
To jest posrednik ktory pobiera oplate za znalezienie miejsca. W firmie plh24 masz umowe o prace z pakietem socjalnym i do tego na miejscu personel ktory w razie potrzeby pomoze.

gość
emijasinska Znalazłam ciekawą ofertę za pośrednictwem Career Investment, korzystne warunki, teraz mam pytanie czy jest może ktoś kto korzystać z pomocy tej firmy?
To jest posrednik ktory pobiera oplate za znalezienie miejsca. W firmie plh24 masz umowe o prace z pakietem socjalnym i do tego na miejscu personel ktory w razie potrzeby pomoze.
Tja,,,a firma plh24 na pierwszy rzut oka to firma kogucik, która nie ma wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Mam nadzieję, że głupich nie sieją??? I ludziska prześwietlają agencje na wylot kiedy zdecydują się zatrudnić???
http://www.kr(...)na.aspx

emijasinska Znalazłam ciekawą ofertę za pośrednictwem http://www.pr(...)ica.eu/, korzystne warunki, teraz mam pytanie czy jest może ktoś kto korzystać z pomocy tej firmy?
A to ciekawe EMI, ze uważasz tę ofertę godną uwagi??? http://www.op(...)acz/151, że firma nie płaci w terminie????? O ile w ogóle płaci????

Mój siódmy zmysł mi mówi, że jesteś z tej firmy???

Mareva
A to ciekawe EMI, ze uważasz tę ofertę godną uwagi??? Bo tu opiekunki piszą, że firma nie płaci w terminie????? O ile w ogóle płaci????

dokladnie to samo mysle. Nie szukasz naprawde pracy tylko probujesz w kiepski sposozrobic reklame dla tej wlasnie firmy. Firma Plh24 jestfirma niemiecka i stad nie jest w Polsce zarejestrowana. I jakjuz pisalam to nie jest zadna agencja. To firma jak tysiace innych.

gość
Mareva
A to ciekawe EMI, ze uważasz tę ofertę godną uwagi??? Bo tu opiekunki piszą, że firma nie płaci w terminie????? O ile w ogóle płaci????

dokladnie to samo mysle. Nie szukasz naprawde pracy tylko probujesz w kiepski sposozrobic reklame dla tej wlasnie firmy. Firma Plh24 jestfirma niemiecka i stad nie jest w Polsce zarejestrowana. I jakjuz pisalam to nie jest zadna agencja. To firma jak tysiace innych.
Gościu przestań fandzolić i reklamować jakąś firmę krzak sam napisałeś w swoim pierwszym poście że to 'PLH 24 Hebi Spolka z o.o.' A od kiedy to w Niemczech są spółki z o.o. ???? A taka spółka w Polsce istnieje i nie ma jej w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia? A tu link do KRS http://www.kr(...)96.html

Mam nadzieje że żadna osoba nie da się zrobić w bambuko z firmami tu polecanymi??

hej wszystkim. Jakiś czas temu mój wujek wyjeżdżał do pracy w Niemczech? Też bym chciał, znam niemiecki całkiem dobrze, tylko nie wiem jak się do tego zabrać. Nikogo tam nie znam. Co wiecie na temat współpracy z agencjami zatrudnienia? Słyszałem, że agencja silverhand z Poznania załatwia całkien niezłe fuchy, wiecie coś o nich?

Witajcie Dziewczyny!

znalazłam wszystkie info na temat firmy plh24 mają wpis do rejestru i numer podatkowy są na stronie internetowej po niemiecku i po polsku. To niemiecka firma i budują jakiś nowy oddział w Polsce, po to żeby był ich przedstawiciel tam, ale umowy są niemiecki i ubezpieczenie. Zadzwoniłam tam i wszystkiego się dowiedziałam. Moja koleżanka tam pracuje i jest wszystko ok. Dostaje co miesiąc kasę na konto w euro i wszystko co trzeba załatwiają. Nie narzeka...

« Wróć do tematów
Do góry strony: praca w niemczech