135
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi89
  • Ocen na +7
135 ppt ?

praca w niemczech (90)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: praca w niemczech

Napisał(a): Mareva -

gość Witajcie Dziewczyny!

znalazłam wszystkie info na temat firmy plh24 mają wpis do rejestru i numer podatkowy są na stronie internetowej po niemiecku i po polsku. To niemiecka firma i budują jakiś nowy oddział w Polsce, po to żeby był ich przedstawiciel tam, ale umowy są niemiecki i ubezpieczenie. Zadzwoniłam tam i wszystkiego się dowiedziałam. Moja koleżanka tam pracuje i jest wszystko ok. Dostaje co miesiąc kasę na konto w euro i wszystko co trzeba załatwiają. Nie narzeka...

A gdzie ten wpis do rejestru KRAZ ? Może podaj linka? Bo mi to wygląda że ktoś z firmy się wychwala!

Ja pracuję z Promedica24 od kilku lat i nie narzekam. Znam dobrze język, więc nieźle zarabiam :) Jakby Ta plh24 była dobrą i znaną firmą to już dawno bym w niej pracowała :)
INTERIA.PL

Reklama

gość nie polecam firma płaci tylko 700 euro ubezpieczenia, aby nie płacić podatku. Pracoenik jet stratny ponieważ moglby odebrać podatek w nimeickim urzędzie skarbowym
O co chodzi z tym ubezpieczeniem??? Chyba piszesz co ci ślina na język przyniesie?
Jaki zwrot podatku? Jeżeli pracujesz cały rok to dostaniesz a jak przyjeżdżasz czesto do kraju to żadnego zwrotu nie dostaniesz. Bo tam do 8000 euro jest zwolnienie od podatku.

Reklama

gość nie ponieważ pracowałam na pełnym ubezpiecvzeniu emerytalnym i miałam zwrot podatku, po za tym uwaga oszuści koleżance nie zapłacili za bilet i za pare dni pracy
Oszustów w sieci jest mnóstwo. Nawet Ty możesz nim być a koleżanka mogła nie dostać wypłaty za pare dni np. dlatego, że popiła i porzuciła miejsce pracy. Tak też bywa, niestety.

Reklama

gość mżesz u nich zarobić karę nawet 5 tys. zł nie wiadomo za nic takie małe cwaniaczki, radzę uważnie czytać umowę, a najlepiej jej nie podpisywać przed wyjazdem do De poprosić o przeslanie umowy na maila
No cóż firmy muszą mieć jakieś kary na złodziejki i pijaczki. Dobrych pracowników nie karzą.

gość kara 5 tys euro. Kiedyś pytałam w inspekcji pracy i powiedział inspektor aby takiej umowy nie podpisywać sa inne firmy które nie stosuja takich kar. Moim zdaniem powinno to być zabronione
Fakt 5 tys. to dużo! Ale nie znam firmy która w umowie nie miałaby kar? Z torbami by poszły. Są ludzie którzy niedorośli do tego żeby pracować! Potrafią na ostatnią chwilę zrezygnować np. nie wsiadając do autobusu i wtedy firma nie tylko traci zlecenie ale również karę płaci. Dlaczego więc miałaby to płacić nie karając nieroba albo pijaka?

gość Zadna firma nie ma tak wysokich kar, firma jeśli prowadzi dzialalnośc ryzyko prowadzenia działalności a nie za wszystko obwiniać opiekunki, zastanówcie się dobrze
Jeżeli firma nie ma żadnych kar na opiekunki to z pewnością firma "kogucik" :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: praca w niemczech