135
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi89
  • Ocen na +7
135 ppt ?

praca w niemczech (90)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: praca w niemczech

Napisał(a): Gość -

Dla osób, które planują wyjazd z Polski samolotem, mam informację o dobrym rozwiązaniu z samochodem, jeśli nim dojeżdżacie do lotniska. Wariant przetestowany, więc działa. Chodzi o lotnisko z Modlina. Można dojechać do niego swoim autem i zostawić je na strzeżonym parkingu. Zerknijcie na stronęhttp://modlin(...)ojazd/. To wcale nie jest kosztowna sprawa. Do tej pory korzystałam z pomocy znajomych, ale jak wiadomo, loty bywają o różnych dziwnych porach, w tym nocą, wiec to było bardzo kłopotliwe.

Reklama

Napisał(a): gość -

Pracowałam na zastępstwo dwumiesięczne w firmie Plh24hebi u bardzo miłego dziadka. Miałam dużo wolnego, dobre jedzenie, neta i dobre zarobki. Firma zapłaciła mi w terminie. Myślę, że pojadę od nich jeszcze raz po świętach, bo mają dobre oferty.
Naprawdę nie miło się słyszy opinie innych opiekunek o tej firmie. Jak "takie" opiekunki takie rzeczy wypisują o firmie to niech lepiej same zobaczą co robią w firmach. Jak zmieniałam opiekunkę w firmie to ta była kompletnie wstawiona, obsrana i oszczana, a dziadek total wystraszony Polką. Potem taka się dziwi, że dostaje kare od firmy. A później wypisuje farmazony o firmie.
Kasia.

Reklama

gość Pracowałam na zastępstwo dwumiesięczne w firmie Plh24hebi u bardzo miłego dziadka. Miałam dużo wolnego, dobre jedzenie, neta i dobre zarobki. Firma zapłaciła mi w terminie. Myślę, że pojadę od nich jeszcze raz po świętach, bo mają dobre oferty.
Naprawdę nie miło się słyszy opinie innych opiekunek o tej firmie. Jak "takie" opiekunki takie rzeczy wypisują o firmie to niech lepiej same zobaczą co robią w firmach. Jak zmieniałam opiekunkę w firmie to ta była kompletnie wstawiona, obsrana i oszczana, a dziadek total wystraszony Polką. Potem taka się dziwi, że dostaje kare od firmy. A później wypisuje farmazony o firmie.
Kasia.
ja pracowałam i czułam się jak w obozie koncentracyjnym, kara z godnie z prwem niemieckim jest nielegalna

Nataliasr Dla osób, które planują wyjazd z Polski samolotem, mam informację o dobrym rozwiązaniu z samochodem, jeśli nim dojeżdżacie do lotniska. Wariant przetestowany, więc działa. Chodzi o lotnisko z Modlina. Można dojechać do niego swoim autem i zostawić je na strzeżonym parkingu. Zerknijcie na stronęhttp://modlin(...)ojazd/. To wcale nie jest kosztowna sprawa. Do tej pory korzystałam z pomocy znajomych, ale jak wiadomo, loty bywają o różnych dziwnych porach, w tym nocą, wiec to było bardzo kłopotliwe.
sama jestes taka bez obrażania proszę

Reklama

Napisał(a): Mareva -

gość
gość Pracowałam na zastępstwo dwumiesięczne w firmie Plh24hebi u bardzo miłego dziadka. Miałam dużo wolnego, dobre jedzenie, neta i dobre zarobki. Firma zapłaciła mi w terminie. Myślę, że pojadę od nich jeszcze raz po świętach, bo mają dobre oferty.
Kasia.
ja pracowałam i czułam się jak w obozie koncentracyjnym, kara z godnie z prwem niemieckim jest nielegalna
Przecież to firma polska? http://www.kr(...)96.html

Weźcie się wszyscy do roboty! lenie, biadolić potraficie, a pracować nie! Polak za granicą to złodziej, oszust i przekręt i taka opinia o was zostanie. Rzygać mi się chcę jak was wszystkich czytam. Na stówę macie nawalone w garach i wam uszami wyłazi! Pracuje od wielu lat w opiece i nie koniecznie w jednej firmie, puenta jest jedna jak byście bagna nie robili to by wam nie robiono szamba. Krótko i do rzeczy! Ta co "obozie pisze" to chyba sama jest rasistka! Co za bez mózg, szkoda w ogóle nerwów. Chciałem poczytać coś konkretnego, ale na forach się nie da bo same szambo tu piszecie. Opiekunki jadą do roboty i zachowują się jak hołota, przyjechałem raz do Monachium, laska zwłoki..zielona, śmierdząca, pazury czarne od brudu, narąbana. W lodówce echo, nawet łóżko obszczane było! Sorry, a później takie bez sensu zaśmiecają sieć.
Byłem wtedy w Promedica w opiece...zmieniałem opiekunkę,
Chyba się nazywała nardolna, czy zdołowana hehhehe... coś w tym stylu.
Jak jej firma powiedziała weź kobito posprzątaj ten smród po sobie to im też odpowiedziała, że nie jest w obozie hitlerowskim.Oni nie mogą na nią patrzeć, wyleciał babol z hukiem. I takie właśnie baboki psują opinię. Cóż polak potrafi!

Ograniczenia prawne w stosowaniu kar umownych wynikają z kontroli zgodności tych kar z ogólnymi warunkami umownymi ( AGB -Klauselnkontrolle) wg § 310 Abs.3 Nr.2 BGB i § 305 Abs.1 BGB. Zgodnie z § 307 BGB pracownik nie może być potraktowany niekorzystnie w sposób niewspółmierny w wyniku zastosowania klauzuli przez użytkowania- pracodawcę. Najwyższy Sad Pracy w Niemczech stwierdził, ze np. w razie rozwiązania umowy przez pracownika bez zachowania terminu wypowiedzenia pracodawca może nałożyć kare w wysokości maksymalnie odpowiadającej niezachowanemu terminowi wynagrodzenia np. za 2 tygodnie (wyrok BAG, 23.09.2010, 8 AZR 897/08). Oznacza to, ze jeśli pracodawca wpisał kare wyższą np. 5.000,00 EUR to ta klauzula jest nieważna i nie może wymagac kary w ogole, także niższej kary

Napisał(a): Mareva -

gość jestem zainteresowana praca w tej firmie ale obawiam się ponieważ opinie o tej firmie sa nieciekawe proszę o szczera opinie o tej firmie pozdrawiam
A nie możesz po prostu do jakiejś niepodejrzanej firmy uderzyć? Takiej która ma dobre opinie w sieci? Jak widać ludzie dobrowolnie się pchają w kłopoty?
« Wróć do tematów
Do góry strony: praca w niemczech