135
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi89
  • Ocen na +7
135 ppt ?

praca w niemczech (90)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: praca w niemczech

Napisał(a): gość -

gość Wszystkie negatywne opinie o firmie to SZCZERA PRAWDA!Zamet miedzy pracownikami a szefem robi kochanica szefa,A.O.Zachorujesz,to zwalniaja od razu.Poczytajcie jeszcze raz dokladnie umowe o prace,a najbardziej punkty dotyczace chorobowego.

Punkty dotyczace chorobowego sa zgodne z niemieckim prawem pracy. Proponuje wpierw przeczytac niemieckie przepisy prawne . Tu nie obowiazuje polskie prawo ze pracownik bumelant na chorobowym cxuje sie jak swieta krowa.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Nie wiem konkretnie jak to wygląda w Niemczech ale proponuję najpierw znaleźć tą pracę. Np. poprzez portale takie jak: http://www.jo(...)a;a,247 ogłoszenia zamieszczane na popularnych stronach są naprawdę bezpieczne i nie ma ryzyka, że to jakieś oszustwo. Dobrze też jest znać język choćby angieslki już bez znaczenia dokąd jedziemy-zawsze się przyda.

Reklama

Napisał(a): ~antek -

gość
gość Wszystkie negatywne opinie o firmie to SZCZERA PRAWDA!Zamet miedzy pracownikami a szefem robi kochanica szefa,A.O.Zachorujesz,to zwalniaja od razu.Poczytajcie jeszcze raz dokladnie umowe o prace,a najbardziej punkty dotyczace chorobowego.

Punkty dotyczace chorobowego sa zgodne z niemieckim prawem pracy. Proponuje wpierw przeczytac niemieckie przepisy prawne . Tu nie obowiazuje polskie prawo ze pracownik bumelant na chorobowym cxuje sie jak swieta krowa.
co za chore tłumaczenie pracownik bumelant oszustem to tylko jest bilet własciciel tej firemki,

Reklama

Napisał(a): kinia026 -

Jest wiele agencji pośredniczących - ja poleciałbym Ci tą z którą współpracuję juz od 2 lat - Aktivmed 24. Z poprzednimi agencjami mialam niezle perypetie jeżeli chodzi o kontakt i wyplatę. Tą agencje pojecił mi znajomy i teraz bez stresu i nerwów zbieram aby do reszty spłacić kredyt hipoteczny.http://aktivm(...)ka.html

Napisał(a): ~bnbb -

Od trzech lat mam kontakt do Inter Job. Jestem pielęgniarką przed emeryturą i trochę dorobiłam, bo z krajowej pensji to tylko na zwykłe życie mi wystarczy. W Niemczech masz naprawdę rozsądne warunki pracy. Polskie opiekunki się tam bardzo docenia. Dobrze opisany stan pacjentów. Jak masz minimalne doświadczenie to sobie na pewno poradzisz. Praca nie jest może lekka, ale lżejsza niż w Polsce, nawet pod względem psychicznym. Tam cię nikt nie gania, jak niewolnika.

Napisał(a): Gość -

Tylko interjob https://www.i(...)com.pl/, jeżeli chodzi o branżę opieki nad osobami starszymi. Agencja znana, profesjonalna, wynagrodzenie na czas, formalności dopięte na ostatni guzik. Dla początkujących i zaawansowanych opiekunek, bardzo doświadczonych. Jest u nich odpowiednia koordynacja przy dopasowaniu ogłoszeń do konkretnych kwalifikacji. Poznałam wiele koleżanek. Teraz wspólnie jeździmy od czasu do czasu. Dla mnie to sposób na dorobienie dodatkowych pieniędzy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: praca w niemczech