Odpowiadasz na:
praca w niemczech

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witajcie, chciałabym wyjechać do pracy do Niemiec jako opiekunka osób starszych, proszę o opinie osób, które pracowały w tym zawodzie w Niemczech. Na co zwrócić uwagę przed podjęciem takiej pracy? może jesteście w stanie polecić mi jakąś wiarygodną firmę pośredniczącą? będę wdzięczna.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: praca w niemczech

Napisał(a): ~Oliwia -

Ja pracowałam i dużo mi dało to, że miałam ukończony kierunek w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych. To że wybrałam tą szkołę to była najlepsza decyzja w mojej edukacji,

Napisał(a): Gość -

Ja szukam pracy na dobrasztela.pl sprawdzone oferty, wysokie stawki. Mam na portalu konto opiekunki i zawsze jestem na bieżąco z nowymi ofertami :) Polecam wam koleżanki :)
Zawsze jechałam na ofertę powyżej 1600 € do mobilnej Pani.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Tylko interjob https://www.i(...)com.pl/, jeżeli chodzi o branżę opieki nad osobami starszymi. Agencja znana, profesjonalna, wynagrodzenie na czas, formalności dopięte na ostatni guzik. Dla początkujących i zaawansowanych opiekunek, bardzo doświadczonych. Jest u nich odpowiednia koordynacja przy dopasowaniu ogłoszeń do konkretnych kwalifikacji. Poznałam wiele koleżanek. Teraz wspólnie jeździmy od czasu do czasu. Dla mnie to sposób na dorobienie dodatkowych pieniędzy.

Napisał(a): ~bnbb -

Od trzech lat mam kontakt do Inter Job. Jestem pielęgniarką przed emeryturą i trochę dorobiłam, bo z krajowej pensji to tylko na zwykłe życie mi wystarczy. W Niemczech masz naprawdę rozsądne warunki pracy. Polskie opiekunki się tam bardzo docenia. Dobrze opisany stan pacjentów. Jak masz minimalne doświadczenie to sobie na pewno poradzisz. Praca nie jest może lekka, ale lżejsza niż w Polsce, nawet pod względem psychicznym. Tam cię nikt nie gania, jak niewolnika.

Reklama