Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~klaudia -

Wyjazd do każdego kraju za granicę jeszcze na własną rękę to zawsze jest ryzyko. Wyjeżdżałam rok temu, z przyjacielem do pracy i na pewno byśmy sami nie podjęli się rozliczać tych dokumentów finansowych, dla świętego spokoju woleliśmy zwrócić się do firmy Norlink, aby pomogli nam się rozliczyć :) I tak na prawdę nie było się czym stresować.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Ola -

Ja nie zdecydowałabym się na wyjazd za granicę w ciemno...moi znajomi wyjechali do Oslo ale mieli wcześniej już dogadaną pracę i nawet zabrali ze sobą dokumenty z offshoreidcardscom bo podobno warto je mieć w dzisiejszych czasach za granicą.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~dsfdsf -

sie z namiotem jedzie i po bambrach szuka zeby chcoaiz stratnym nei przyjecha c anei anstwo se myslałao ze praca bedzie wszedzie hahaha
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~franc z rogaland -

witam
nie prawda ze nie oplaca sie jechac w ciemno, jakis czas temu zrobilem podobnie, czyli obralem jakis namiar na rozne firmy, wzialem troszke gotowki i pojechalem w ciemno do Norwegii, rejestrowalem sie w kilku firmach posrednictwa ale i szukalem chodzilem i pytalem o prace,niestety od posredniaka rzadnej odpowiedzi i nie bylo pracy, spakowalem sie i przejechalem 1000 km w inny rejon Norwegii i w pierwszy dzien znalazlem prace,niestety nie w swoim zawodzie, ale i tak bylem zadowolony dzis pracuje w zawodzie i jest ok,z moich obserwacji moge jedynie stwierdzic ze korzystanie z posrednikow to strata czasu, tam tylko glownie interesuja ich oferty chetnych ale z jezykiem norweskim.niestety jesli mysli sie powaznie o wyjezdzie na stale nie nalezy wybierac tez najdrozszych miejsc typu Oslo i nalezy miec zapas pieniedzy na poczatek i duzo cierpliwosci. o ile nie ma sie znajomosci , ja ich nie mialem, pozdrawiam wszystkich
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz