29
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń66
  • Odpowiedzi28
  • Ocen na +0
29 ppt ?

Pracownicy z Ukrainy (29)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pracownicy z Ukrainy

Napisał(a): ~JagodaL -

Dzień dobry wszystkim!
Chciałabym się Was zapytać, czy macie jakieś sprawdzone informacje o firmie PersonGlobal (https://personglobal.de/pl/home_pl/). Ostatnio moja agencja pracy nie wywiązała się ze zlecenia, przez co mój biznes mocno na tym ucierpiał... Wiecie w jakich branżach się specjalizują? Czy wywiązują się ze zleceń? Potrzebuje pracowników do swojego przedsiębiorstwa właściwie na już...
INTERIA.PL

Reklama

Re: Pracownicy z Ukrainy

Napisał(a): ~MartaWnuk -

Jeżeli chodzi o PG to możesz spokojnie korzystać z ich usług. Potrzebowałam na już pracowników do mojego gospodarstwa rolnego- bardzo szybko załatwili mi 5 osobową ekipę- a co najważniejsze są to osoby, którym się chce pracować. Z tego co mówili to zdecydowana większość ich ludzi już pracowała w PL, więc to dodatkowy atut, nie są to ludzie z łapanki.[b][/b]

Reklama

Napisał(a): ~Kamila -

~Olga Pierwszy raz będę się decydowała na pomoc tego typu, ale mam za dużo pracy żeby sobie poradzić. Jak wygląda procedura żeby kogoś wynająć ? Doradźcie mi coś proszę.
Wszystko z nimi dogadasz jak się skontaktujesz, ale naprawdę nie jest to skomplikowane :)

Reklama

Napisał(a): ~LeokadiaM -

~BasiaS A jak cenowo wygląda to z tym PersonalGloba?
Trzeba dzwonić indywidualnie i dopytywać, nkt nie poda Ci ceny na forum. Mój znajomy np. korzystał z PG, i ceny są różne, zależy do czego ktoś Ci jest potrzebny. Na pewno mają ludzi do pracy na gospodarce, bo on z takich korzystał.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pracownicy z Ukrainy