Odpowiadasz na:
Pracownicy z Ukrainy

~JagodaL
Temat dodał(a):
~JagodaL -
Dzień dobry wszystkim! Chciałabym się Was zapytać, czy macie jakieś sprawdzone informacje o firmie PersonGlobal (https://personglobal.de/pl/home_pl/). Ostatnio moja agencja pracy nie wywiązała się ze zlecenia, przez co mój biznes mocno na tym ucierpiał... Wiecie w jakich branżach się specjalizują? Czy wywiązują się ze zleceń? Potrzebuje pracowników do swojego przedsiębiorstwa właściwie na już...

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Pracownicy z Ukrainy

Napisał(a): ~Kamila -

Na temat Person Global ja moge wyrazić pozytywną opinie, więc jeśli ktoś waha się zeby skorzystac ja moge polecić.

Reklama

Napisał(a): ~Agnieszka -

Witam, poproszono mnie o wyrażenie opinii na temat skorzystanie z usług Person Global. Ogólnie rzecz biorąc zgłosiłam sie do nich 27.07 ponieważ na tę sobote na dwa dni potrzebuje dobrych ludzi na pomoc do kuchni na wesele. Dziś rano otrzymałam informacje zwrotną kto mógłby mi pomoc jedyne co mam potwierdzic wybór. Jestem zadowolona bo tak szybkiego odzewu sie nie spodziewałam. Z czystym sumieniem polecam. Pozdrawiam.

Napisał(a): ~Robert -

PG pdobno mają bardzo dużo zleceń ale terminów sie trzymają. moja kolezanka która też prowadzi działalnośc zgłosiła się i zobaczymy jak u niej pójdzie zlecenie. Jestem ciekaw i po tym bede mógł podjąc decyzje czy skorzystac również.

Reklama