Komentarze (2074)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Przem -

To pójdzie w górę: Składki OC, Prąd, Woda, Gaz, Żywność, Opłaty Bankowe, Wyższe Podatki Od Nieruchomości, Czynsz, opłata Za Tv, Leki, Żłobki, Paliwo,Opłaty za wywóz śmieci, Składki ZUS dla przedsiębiorców, Kary za brak OC i opłata za przejazd autostradą...
ZARABIAM NA CZYSTO 1700 I JA SIĘ PYTAM SKĄD MAM NA TO WZIĄĆ???
Odpowiedzi (38)

Napisał(a): ~fsad -

czy ktoś zauważył spadek cen gdy spadły ceny surowców?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~czytelnik -

1.Tytuł artykułu "Prąd i gaz ostro w górę. Od nowego roku czekają nas spore podwyżki"
2. Nieco niżej wytłuszczone czytamy "PRAWDOPODOBNIE (...)"
3. Czytamy dalej .. "najpewniej", "zakładam", "w ocenie analityka"
4. Koniec artykułu. To gdzie te POdwyżki o których w tytule mowa? Z treści wynika, że to tylko czyjeś spekulacje, opinie.
5. Czytamy dalej... podpisane: "Aleksandra Gruszczyńska" ....
6. Sprawdzamy via google "Aleksandra Gruszczyńska - dziennikarka gazety wyborczej". Wszystko w temacie.
P.S. Czy interia to kolejny niemiecki portal reprezentujący niemiecką rację stanu? Kto jest właścicielem tego?
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~hiram taine -

TWÓRCA POTĘGI GOSPODARCZEJ NIEMIEC OTTO VON BISMARCK POWIEDZIAŁ"88 PROFESORÓW I OJCZYZNO JESTEŚ ZGUBIONA".A W POLSCE WYSTARCZYŁO 3 PROFESORÓW ŻEBY ROZŁOŻYĆ GOSPODARKĘ NASZEGO KRAJU NA ŁOPATKI.PROFESOR BALCEROWICZ BARDZO SKUTECZNIE SCHŁADZAŁ POLSKĄ GOSPODARKĘ.PROFESOR KULESZA ZWIĘKSZYŁ BIUROKRACJĘ I JEJ KOSZTY O 200 % A KOSZTAMI OBCIĄŻAJĄC BUDŻET POLSKI.CAŁYM BAŁAGANEM ZARZĄDZAŁ PROFESOR BUZEK.
Odpowiedzi (3)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Gość -

Czyli tak jak od zawsze w III RP. A czy na zachodzie Europy też tak mają?. Bez mała od 30 lat podwyżki cen?.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~lezdrub -

POdwyzki Cen Energi trzeba w Duzym Stopniu zawdzieczac oPOzycji, która POwoduje ze Ceny Walut Rosna bo RozPOwiadaja Po całym swiecie,ze w Polsce jest Dyktatura. Paliwa sa Notowane w USd a tym samem Ceny beda Rosły. Ta sama oPOzycja narobila wczesniej Długów w Euro, którw Trzeba teraz spłacać i Rzad piS na spłaty kredytów Musi EuRO skupować a Tym samym cena Euro idzioe w góre. Mimo tych wszystkich Obciązeń i duzych wydatkow na 500 deficyt Budzetowy jest Po Październiku zaledwie 26 mld. czli w POłowie planowanego. Przypominam, ze za Czasow PO niektóre deficyty Roczne budzetowe to były Kwoty Rzedu 80 mld.
Odpowiedzi (10)

Napisał(a): ~antonii -

A MNIE TE KŁAMLIWE ARTYKUŁY JUŻ NIE DZIWIĄ. ZAPRZAŃSKA OPOZYCJA Z KODEM KOMUCHAMI I PO NA CZELE MAJĄ OPANOWANE MEDIA I PŁACĄ ŻEBY TYLKO OŚMIESZAĆ NASZ RZĄD...
WSZYSTKIE WSKAŹNIKI MÓWIĄ ŻE NASZ KRAJ SIĘ ROZWIJA. PO RZĄDACH NIERZĄDU WSTAJEMY W KOŃCU Z KOLAN. CAŁY ŚWIAT SIĘ ZACZYNA Z NAMI LICZYĆ. NASI LIDERZY SĄ PRAWDZIWYMI POLAKAMI, KTÓRZY ROZUMIEJĄ POTRZEBY LUDZI I NASZEJ OJCZYZNY. jEŚLI ZDARZĄ SIĘ PODWYŻKI TO TYLKO Z WINY POPRZEDNIKÓW BO ROZSPRZEDALI MAJĄTEK NARODOWY I TERAZ NIE MA INNEJ MOŻLIWOŚCI. POZATYM WOLĘ POLSKĘ PRAWDZIWIE POLSKĄ I KATOLICKĄ NAWET JEŚLI MA BYĆ BIEDNA...ALE ZA TO BĘDZIE DLA LUDZI I SOLIDARNA. WIĘC KŁAMLIWE MEDIA ODCZEPCIE SIĘ W KOŃCU OD TEGO RZĄDU, BO I NA WAS CZAS PRZYJDZIE !!!!!!
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ~pani -

Brawo DOJNA ZMIANA. Jak jeszcze rok porządzicie, to będzie jeszcze 5 podwyżek wszystkiego. Gdzieś trzeba zebrać pieniądze na 500 i Misiewiczów, więc wzrosną podatki, a to podniesie ceny od energii, przez banki, ubezpieczenia, kary finansowe, a nawet chleba i masła ! PiS załatwi matołkom inflację i za te 500 w grudniu 2017 kupią sobie waciki.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz