60
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń960
  • Odpowiedzi50
  • Ocen na +0
60 ppt ?

Praktyczny prezent dla chłopaka (51)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Praktyczny prezent dla chłopaka

Napisał(a): Patimm -

Hej, mój chłopak niedługo będzie obchodził urodziny i wpadłam na pomysł, żeby mu kupić golarkę do ciała. Dodam tylko, że lubi praktyczne prezenty, a idzie lato i dla komfortu często goli całe ciało  :) Problem jednak w tym, że zawsze później jest czerwony i ma podrażnioną skórę. Szukam alternatywy dla jednorazówek :) Pomóżcie.
INTERIA.PL

Re: Praktyczny prezent dla chłopaka

Napisał(a): gość -

z tego co się orientuje BG philipsa ma hipoalergiczny materiał na trymerze, który w przypadku twojego chłopaka powinien pomóc w rozwiązaniu problemu. poza tym jest wodoodporna, więc mógłby z niej korzystać pod prysznicem z płynami do ciała, żeby zmniejszyć ryzyko podrażnień... myślę, że dla niego będzie odpowiedni :)

Re: Praktyczny prezent dla chłopaka

Napisał(a): Gość -

No nie wiem, czy moja druga połowa byłaby zadowolona, gdyby dostała w prezencie (nawet jeśli mowa o praktycznych prezentach!) opony ;) Ja jakiś czas temu kupiłam http://cigger(...)ep/p:92 a właściwie zestaw. Polecono mi Ciggera, znajomi sprawdzili, podobno jeden z najlepiej (i najdłużej) działających. Do tego różne smaki liquidów. Dzięki temu tradycyjne papierosy poszły w odstawkę.

Re: Praktyczny prezent dla chłopaka

Napisał(a): Gajak -

Jeżeli chodzi o praktyczne prezenty oczywiście pomysłów jest mnóstwo, począwszy od zegarków, ubrań, przez perfumy czy jeszcze inne kosmetyki. Jednak są też takie prezenty które są praktyczne, a zarazem bardzo niestandardowe. Moja dziewczyna bardzo milo zaskoczyła mnie kupując mi prezent w postaci metalowej szafki na narzędzia, biorąc pod uwagę to, że jestem mechanikiem szafka okazała się idealna do tego stopnia, że poprosiłem o namiary na firmę w której ją zamawiała ponieważ potrzebowałem jeszcze jedną szafę na ubrania oraz bhp http://erabox.pl/ szafy są bardzo solidne i profesjonalnie wykonane
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • praktyczny prezent dla chłopaka
Do góry strony: Praktyczny prezent dla chłopaka