2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń184 tys.
  • Odpowiedzi521
  • Ocen na +1 tys.
2 tys. ppt ?

Prawda na temat stanu zdrowia Kaczyńskiego?! (522)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Prawda na temat stanu zdrowia Kaczyńskiego?!

Napisał(a): ~ Jan -

Pamiętam jak przez Siemianowice Śl. Przejeżdżał Breżniew Podtrzymywany przez dwóch sługusów, jak kukła... Czekam na podobny przypadek, tylko w osobie Konusa z dwoma sługusami Brudzińskim i Błaszczakiem... Będę mógł wtedy spokojnie umrzeć...[b][/b]

Re: Prawda na temat stanu zdrowia Kaczyńskiego?!

Napisał(a): ~antBudyn -

To, co Jarosław Niewysoki Mściwie Zgryźliwy, zwany w innych kręgach (Piekieł) Prezesm, wie (w znaczeniu: ma to w swoim "rozumie"), nie jest tym samym, co ów hominid mówi czy pisze (w rozumieniu: werbalizuje)! To, co zagraniczne (względem PiSlamistanu, dawniej RP, jeszcze dawniej PRL) wiedzą i wypisują może być bliższe Obiektywnej Prawdy (niekoniecznie tej Konsomolskiej), choćby z powodu, wręcz podręcznikowych, działań propagandowych realizowanych przez media reżimowe w naszym znękanym kraju.

Re: Prawda na temat stanu zdrowia Kaczyńskiego?!

Napisał(a): Mike214 -

Tez nie wierze w to kolano. Ja miale robione 2 operacje 2 kolan w przeciagu 18 miesiecy. Ale w sumie nie lezalem tak dlugo po 2 operacjach co Kaczynski po jednej. Po 2 dniach musialem chodzic, a po 12 dniach bylem wypisany. Tak samo po drugiej op. Potem 18 dn i rechabilitacji,i to samo z drugim kolanen.
Wiec nikt mi nie wmowi ze Kaczynski byl 37 dni, i co ciekawe operacje ma dopiero miec!!! pozniej.Smierdzi klamstwem do nieba.

Re: Prawda na temat stanu zdrowia Kaczyńskiego?!

Napisał(a): ~lynx -

~Polka Dlaczego zdrajcy, oszuści i złodzieje tak bardzo boją się Jarosława Kaczyńskiego ?
Dlaczego pisiorskim tępym idiotom wydaje się, że ktoś się go boi, a ci, co go nie lubią i uważają za megaszkodnika to zdrajcy, oszuści i złodzieje?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jarosaw kaczyski ma raka
  • kaczyski przeuty
  • kaczyski ma przerzuty do mzgu
Do góry strony: Prawda na temat stanu zdrowia Kaczyńskiego?!