71
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +50
71 ppt ?

Prawicowy jazgot z okazji 200 rocznicy urodzin Karola Marksa i pomnika w Trewirze (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Prawicowy jazgot z okazji 200 rocznicy urodzin Karola Marksa i pomnika w Trewirze

Napisał(a): Maja1410 -

Karolowi Marksowi "moralnie wzburzona"prawica przypisuje milionowe ofiary.
Jest to prostacka, prymitywna hipokryzja i kompromitujące nieuctwo.
Z tego wynika, że miliony ofiar , okrutnych wojen, grabieży, krwawej kolonizacji i chrystianizacji, wyzysku, ucisku, upodlenia człowieka odbywające się przez wieki z błogosławieństwem Kościoła i imieniem Jezusa Chrystusa na ustach i sztandarach należy przypisać Zbawicielowi.
Można by powiedzieć, że o ile Marks nie był w stanie powstrzymać rożnych bezeceństw w jego imieniu, to jednak Jezus jako Bóg mógł to zrobić i nie zrobił. Prawicowi "moraliści" nie są w stanie tego pojąć. Tymczasem marksizm daje na to jasną klarowną odpowiedz obnażając na przykład o. Rydzyka jako opium dla mas , czyli " ciemny lud" (pisowski) kupuje wszystko z pnia toruńskiej ujadaczki.
Wiekopomnym i bezkonkurencyjnym dorobkiem marksizmu jest naukowa teoria rozwoju cywilizacyjnego, dla której nie ma racjonalnej alternatywy
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Prawicowy jazgot z okazji 200 rocznicy urodzin Karola Marksa i pomnika w Trewirze

Napisał(a): ~gość -

Maja1410
~AntyPIS TY pisowska wywłoko spod znaku Marksa, bredzisz.
Chwalisz Marksa jesteś za pisem!!!!!!!!! Zapamiętaj to.
"Chwalisz Marksa jesteś za pisem!!!!!!!!! Zapamiętaj to."

To jest właśnie brednia

Pis jest marksistowski więc o co chodzi?

Re: Prawicowy jazgot z okazji 200 rocznicy urodzin Karola Marksa i pomnika w Trewirze

Napisał(a): Gość -

Maja1410

To jest właśnie brednia

U pisiorków masowo występuje nerwica natręctw co z pomieszanym rozumem czyni ich godnymi zmutowanej ameby.

To na skutek dobrych zmian w nadwiślańskim kraju...taka epidemia radosnego opętania.

Napisał(a): Boldusia40 -

Marek Edelman kiedyś w wywiadzie powiedział, że człowiek z natury jest zły, taki się rodzi.
Dopiero wychowanie robi go dobrym, jeśli wychowanie jest udane.
Całe generacje są złe, bo mają złych przywódców i stają się złe. Wychowanie jest decydujące
.
Zafascynowanie marksizmem, komunizmem zdumiewające jest.
Głodu nie było, wywózek też nie.Ludzie nie umierali zamęczani niewolniczą pracą, zabijani.
Komunizm to nie zbrodnicza ideologia, samo dobro. Aż wierzyć się nie chce, że tak można Autorko.

Napisał(a): pintapalec -

Judas
Maja1410

To jest właśnie brednia

U pisiorków masowo występuje nerwica natręctw co z pomieszanym rozumem czyni ich godnymi zmutowanej ameby.

To na skutek dobrych zmian w nadwiślańskim kraju...taka epidemia radosnego opętania.
To jest PiS-kie objawienie pomieszania z poplątaniem, tzw," biała gorączka "

Boldusia40 Marek Edelman kiedyś w wywiadzie powiedział, że człowiek z natury jest zły, taki się rodzi.
Całe generacje są złe, bo mają złych przywódców i stają się złe. Wychowanie jest decydujące
.
Głodu nie było, wywózek też nie.Ludzie nie umierali zamęczani niewolniczą pracą, zabijani.
Komunizm to nie zbrodnicza ideologia, samo dobro. Aż wierzyć się nie chce, że tak można Autorko.

Boldusiu niebogo co ma Marek Edelman do osądzania dobra i zła w swej pysze kogoś złego od urodzenia?

Wszyscy rodzą się ateistami , bez znajomości złego i dobrego przecie.

Dopiero nabyta religia w osobie plebana wskazuje im co dobre a co złe dla kościoła.

Napisał(a): Boldusia40 -

Judas
Boldusia40 Marek Edelman kiedyś w wywiadzie powiedział, że człowiek z natury jest zły, taki się rodzi.
.

Boldusiu niebogo co ma Marek Edelman do osądzania dobra i zła w swej pysze kogoś złego od urodzenia?

Dopiero nabyta religia w osobie plebana wskazuje im co dobre a co złe dla kościoła.
Odpowiem Tobie Judaszu,( choć moja wypowiedź była skierowana do Autorki)
Zacytowałam Marka Edelmana, gdyż w pierwszej chwili nie zgodziłam się z Nim.
Bo człowiek nie rodzi się zły, chcę w to wierzyć. A potem słowa tego Wielkiego Człowieka
dały do myślenia.
Zdumiała mnie fascynacja marksizmem, dawno mnie zdumiewa. Nie rozumiem jak można
w zbrodniczej komunistycznej ideologii dobro widzieć.
Twoje dalsze słowa pominę, nie zgadzam się z nimi. To tyle.

Napisał(a): pintapalec -

.

A to powiedzieli mądrzy i uczeni ludzie..
"""Z religią i bez niej dobrzy ludzie zachowują się dobrze, a źli – źle; ale żeby dobry człowiek czynił zło – do tego potrzeba religii"". — Steven Weinberg

""Religijni fanatycy chcieliby ludziom wyłączyć mózgi, nakazać ignorowanie dowodów i ślepe podążanie za świętą księgą opartą o prywatne "objawienie"""". ---Richard Dawkins

Boldusia40
Judas
.

Odpowiem Tobie Judaszu,( choć moja wypowiedź była skierowana do Autorki)
Zacytowałam Marka Edelmana, gdyż w pierwszej chwili nie zgodziłam się z Nim.
Bo człowiek nie rodzi się zły, chcę w to wierzyć. A potem słowa tego Wielkiego Człowieka
dały do myślenia.
Zdumiała mnie fascynacja marksizmem, dawno mnie zdumiewa. Nie rozumiem jak można
w zbrodniczej komunistycznej ideologii dobro widzieć.
Twoje dalsze słowa pominę, nie zgadzam się z nimi. To tyle.
Czy dopiero teraz otworzyłaś oczęta niebogo, gdy ktoś pisze o Karolu?

Nie widziałaś ile zła uczyniły religie na tym łez padole, do jakiego stopnia skłóciły wyznawców różnych Bogów?

Gdzie brat zabija brata a siostra siostrę w bożym uniesieniu z modlitwą na ustach...

Napisał(a): taie -

Najpierw zacznę od komun
. Komunami były związki chrześcijan w starożytnym Rzymie, kolonie Hippisów w USA i dzisiejsze kibuce w Izraelu . To co było w CCCP i u nas to na pewno nie były KOMUNY.
- teraz o PZPPiS - to nie jest partia komunistyczna a "socjalistyczna-chadecja"
tow.Wiesław określał to słowami
"Ni pies ni wydra coś na kształt świdra"
Pis obecnie jako partia politycznie tkwi w najlepszych latach tow.Tomasza 1944-48 a światopoglądowo w późnym średniowieczu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Prawicowy jazgot z okazji 200 rocznicy urodzin Karola Marksa i pomnika w Trewirze