Odpowiadasz na:
Prawie 80 procent osób głosujących na PiS to ludzie z WYKSZTAŁCENIEM PODSTAWOWYM, lub bez jakiegokolwiek

gość
Temat dodał(a):
gość -
To mówi do za siebie.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Prawie 80 procent osób głosujących na PiS to ludzie z WYKSZTAŁCENIEM PODSTAWOWYM, lub bez jakiegokolwiek

Napisał(a): ~misiek -

dehumanizacja wyborców pis - tyle w temacie

Re: Prawie 80 procent osób głosujących na PiS to ludzie z WYKSZTAŁCENIEM PODSTAWOWYM, lub bez jakiegokolwiek

Napisał(a): Porownywarka -

Porównywarka Portali Randkowych

Serwisy randkowe to popularny sposób szukania miłości w Internecie. Na który jednak się zdecydować? Sprawdziliśmy wszystkie z nich i wybraliśmy najlepsze, by zwiększyć Twoją szansę na szczęście.

Dzięki naszej Stronie wygenerowaliśmy już:

Wysłanych wiadomości- 43535
Udanych randek -2001
Zadowolonych klientów 1967

SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ I UMÓW SIĘ NA RANDKE

https://date-now.pl/qxBlPIvh

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

ireneo
Nie ma takiego obowiązku, nie panikuj więc, jesteś nadal człowiekiem. Nie wiesz, pytaj.
Jest obowiązek. Rodzic kary płaci, jesli dziecko nie uczęszcza do szkoły, nie realizuje obowiązku szkolnego.https://www.p(...)50.html
"Obowiązek szkolny uregulowany jest w ustawie z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe. Zgodnie z art. 35 ust. 2 obowiązek szkolny dziecka rozpoczyna się z początkiem roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 7 lat, oraz trwa do ukończenia szkoły podstawowej, nie dłużej jednak niż do ukończenia 18. roku życia. Od 1 września 2019 roku obowiązek szkolny spełniony będzie po ukończeniu 8 - letniej szkoły podstawowej. Do tej pory obowiązek ten był spełniany również po ukończeniu gimnazjum. Obowiązek szkolny po 1 września 2019 r. można realizować zarówno w szkole podstawowej publicznej, jak i niepublicznej."

Napisał(a): Logos -

~gość
Logos
~gość
Logos
Dobrawa1 W Polsce jest obowiązek wykształcenia podstawowego, więc nie rozumiem co ty zawarłeś w tym tytule "z WYKSZTAŁCENIEM PODSTAWOWYM, lub bez jakiegokolwiek"

Wykształceniepoświadczona dokumentem wiedza zdobyta w oficjalnym systemie nauczania (szkoły publiczne, szkoły prywatne). Jest to zasób wiedzy, umiejętności i sprawności umożliwiający jednostce poznanie otaczającego świata i skuteczne w nim działanie, wykonywanie określonego zawodu; wynik kształcenia i samokształcenia.

Wykształcenie podstawowewykształcenie, które uzyskuje się po ukończeniu szkoły podstawowej lub podstawowego studium zawodowego
Sugerujesz, że 80% głosujących na p. Dudę nie skończyło szkoły podstawowej?
Też mam silne przypuszczenia że wyznawcy PiS w większości nie ukończyli szkoły podstawowej.

Widać to wyraźnie po wpisach wyznawców, niespotykane ubóstwo języka i brak znajomości rzeczywistości.
Logosie, przesadzasz, że tak powiem. Widziałeś jak zgrabnie komponują tematy personalne Tobie ku czci? :D
Nie wiem czy aż tak "zgrabne" tematy o mnie układają.

Zazwyczaj opisują mnie bardzo szczegółowo nie mając pojęcia kim naprawdę jestem, jedynie religianci ten dar od Jahwe posiadają.

Niestety i w wątkach na mój temat rzuca się w oczy niespotykane ubóstwo słownika.
Goń się leszczu:))
Kolejny argument wyborcy Dudy?

Reklama