Komentarze (918)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Mik -

To, co mówią statystyki, to farsa. Mam trzy fakultety i 40+. Pracy szukam ponad rok. Na oferty nikt nie odpowiada.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Oooko -

Świat należy do młodzieży stary robi!!! Młody LEŻY (chcielista demokracji) no to ja mota!!! I pisanie teraz dyrdymalow mija się z celem po co było psuć!!!! TO CO KIEDYSC BYŁO SPRAWDZONE I FUNKCJONOWAŁO LATAMI
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Domi -

Mam jeszcze przerwę w pracy zawodowej, ze względu na to, że niedawno urodziłam córkę, ale powoli zaczynam już konkretnie myśleć o powrocie do pracy. Jednak chcę coś zmienić i myślę o otwarciu placówki bankowej. Wiem, że mogłabym się sprawdzić i że w mojej okolicy takiej placówki brakuje.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Płatnik -

Piszą o osobach 55 plus. Na rynku pracy osoby mające 40 plus są już dyskryminowane. Ostatnio na gumtree było ogłoszenie o zatrudnieniu fachowców. Nie będę cytować całego ale fragment "... osobą po pięćdziesiątce i z uzależnieniem alkoholowym z góry dziękujemy...".
Odpowiedzi (1)
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~Dr Neko -

Najpierw trzeba skończyć z Kultem Babola, wszechobecnym w Polsce i na początek wprowadzić wiek emerytalny równy dla obu płci, np. 62 lub 63. Docelowo babole powinny pracować 10 lat dłużej od mężczyzn. bo o tyle dłużej żyją.
Odpowiedzi (24)

Napisał(a): ~juju -

kogo to obchodzi? Polacy nie musza byc aktywni zawodowo. Musza byc tolerancyjni, rowni i kochajacy
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~M -

Artykuł wyraźnie wskazuje kto ma pracować. Starzy do roboty, młodzi do wypoczywania.Co to się porobiło w głowach "ekspertów"?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~byr -

Ja to widzę co dzień. Ławki pod blokiem są oblegane przez "złotych chłopców i dziewczynki -też. Skąd oni mają ciągle na piwo ? Panie Mateuszu M. ?!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~neron -

pieniędzy jest tyle ile ich się wypracowało I NIE WOLNO ICH ROZDAWAĆ
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz