718
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń36 tys.
  • Odpowiedzi286
  • Ocen na +265
718 ppt ?

Premier Morawiecki o Rafale Trzaskowskim w trzech słowach: lenistwo - kłamstwo - nieudolność (287)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Premier Morawiecki o Rafale Trzaskowskim w trzech słowach: lenistwo - kłamstwo - nieudolność

Napisał(a): ~mitu -

A rząd PiSu rządzi od 5 lat, a prąd jak był drogi tak jest jeszcze droższy... ropa na świecie tanieje, a paliwo w Polsce drożeje... BRAWO PiS! Afer też jest bez liku. Tylko są zamiatane pod dywan. Jak Trzaskowski będzie prezydentem, to się je spod tego dywanu wymiecie na światło dzienne... i tego się PiS boi najbardziej. Okaże się, że prawi i sprawiedliwi są równie złodziejscy jak poprzednicy.

Re: Premier Morawiecki o Rafale Trzaskowskim w trzech słowach: lenistwo - kłamstwo - nieudolność

Napisał(a): ~Heheszko -

~gość No, prawdę powiedział!
Zapomniał tylko dodać że o nim można powiedzieć to samo do potęgi.100 tys.mieszkań,1 mln.samochodów elektrycznych,1 mld.posadzonych drzew,100 obwodnic na 100-lecie,ileśtam promów z tektury,bajubajubaj,bajubaj ewangelisto Matołszku.

Reklama

Re: Premier Morawiecki o Rafale Trzaskowskim w trzech słowach: lenistwo - kłamstwo - nieudolność

Napisał(a): ~beret -

Morawiecki tak skutecznie prezesował bankowi WBK że musiał go sprzedać Hiszpanom Santander.Prezesura tego pana była najgorszym okresem tego banku.Sam tego doświadczyłem będąc klientem tego banku.

Reklama

Re: Premier Morawiecki o Rafale Trzaskowskim w trzech słowach: lenistwo - kłamstwo - nieudolność

Napisał(a): ~Rzetelna Firma -

Andrzej PiS Du da i jego 10 obietnic z 2015 r. , którymi oszukał Polaków: ---
- 01) "... zmiany systemu opieki zdrowotnej, z poparciem prezydenta, które będą opierać się na założeniu, że pacjent jest zawsze w centrum uwagi - lekarze mają leczyć, a nie liczyć; Fatalna instytucja, jaką jest NFZ, powinna być zlikwidowana".
- 02) "... jeśli zasiądę w Pałacu to w pierwszych trzech miesiącach urzędowania prześlę do parlamentu prezydencki projekt ustawy, która ZMUSI banki do przewalutowania tzw. kredytów walutowych na złotowe po kursie z dnia podpisania umowy"
- 03) "... podniesienie kwoty wolnej od podatku z 3091 zł do 8000 zł. Dla wszystkich podatników, a emeryci nie powinni płacić podatku. W krajach, gdzie władza jest uczciwa, ten kto zarabia najniższą pensję nie płaci podatku w ogóle. U nas nie może nawet o tym pomarzyć i to się musi zmienić. Obiecuję, że w 100 dni od mojej prezydentury podniosę kwotę wolną od podatku, w przeciwnym razie zrezygnuję"
- 04) "... polskim rolnikom należą się takie same dopłaty, jakie biorą rolnicy francuscy czy niemieccy"
- 05) "... Jestem zwolennikiem stworzenia mechanizmów, które zmotywują najlepiej zarabiających Polaków do tego, by inwestowali swoje pieniądze bez lokowania środków w 'rajach podatkowych'. Naiwnych, którzy uwierzyli i stracili na wprowadzonych zmianach, jest ponad 700 tysięcy osób w Polsce. A Duda potem podpisał ustawę o daninie solidarnościowej, którą rząd wykorzystał na 13 emerytury i zasiłki pogrzebowe.
- 06) "... zobowiązuję się do "wyeliminowania stosowania śmieciowych umów oraz patologicznego samozatrudnienia, a także tworzenia stabilnych miejsc pracy, chroniących pracowników przed ubóstwem." Tymczasem wbrew słowom Dudy tylko w ciągu 2019 roku przybyło ponad 100 tysięcy pracujących na własnej działalności i drugie tyle na tzw. śmieciówkach (umowy zlecenie i o dzieło). Śmieciówek przybywało, a nie ubywało, jak obiecywał Duda!
- 07) Miało być 2 proc. PKB na naukę. Jest śmiech na sali z Urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej zamiast spełnienia obietnicy :-)))
- 08) Miało być 1,4 biliona zł na inwestycje ratujące Polskę. Jest śmiech na sali z Urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej zamiast spełnienia obietnicy :-)))
- 09) Ubranka dziecięce miały być bez VAT. Jest VAT i jest śmiech na sali z Urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej zamiast spełnienia obietnicy :-)))
- 10) Do Konstytucji będzie wpisany zakaz prywatyzacji Lasów Państwowych - obiecywał Duda! Ostatecznie te Lasy okazały się zwykłym łupem politycznym!
- A gadając do pustej hali 1 maja 2020 roku po pięciu latach koślawej prezydentury znów naobiecywał tego samego a nawet jeszcze więcej co daje pewność że nadal będzie oszukiwał Polaków przez kolejne 5 lat jak pozwolimy mu wygrać wybory i zmarnować kolejne lata rozwoju Polski !!!
- W czerwcu 2020 Duda podpisał ustawę PiS podnoszącą opodatkowanie drewna opałowego do 23% VAT! A to się górale ucieszą :-)
- A wiesz Polaku jaka Sekta rządzi teraz Polską? To słynna w PRL-u PZPR, czytana dzisiaj trochę inaczej niż ta czerwona: Polska Zjednoczona Prawica Rzeczypospolitej z Towarzyszem Pierwszym Sekretarzem niejakim Kaczysławem w Trójcy Jedynym (3 muszkieterów: Ka-Zi-Go) Amen.
- Ale pożar w PiS-uarze, tęczowa łuna wali na cały świat! Lewe maseczki bez atestu i spod stołu ministra Szumowskiego! Drukowanie bezprawne kart do głosowania i Polacy 85 milionów w plecy, bo wszystko na przemiał! Upadłość stadniny w Janowie! Zadłużenie państwa na 120 mld PLN w ciągu miesiąca! Dwie Srebrne Wieże na wzór Manhattanu kupa mięci Kaczorów! Prezes Sądu Najwyższego złapany w piżamie po narkotykach w środku nocy czyli Bania u Cygana! Umorzenie przez Ziobrę zgłoszeń do prokuratury! Ułaskawienie przez Dudę nieskazanego! Duda rapuje dla szpitali i jednocześnie lekką ręką wywala 2 miliardy z krwawicy podatników na Propagandę w TVPiS! Zamiatana pedofilia w Kościele i ksiądz z wnuczką Beci! Cenzura w reżimowym radiu bo Kazik jedzie po Kaczorze! Milionowe nagrody dla urzędasów i pociotków ...

Re: Premier Morawiecki o Rafale Trzaskowskim w trzech słowach: lenistwo - kłamstwo - nieudolność

Napisał(a): ~gość -

Właśnie dostałem kolejną odmowę wsparcia z Tarczy - uchwalonej zgodnie przez posłów. To Morawiecki i jego klika jest odpowiedzialny za brak realizacji tej ustawy. I wśród znajomych drobnych przedsiębiorców słyszę to samo. Chyba będzie 3 bezrobotnych więcej. Ciekawe, na kogo zagłosują, Zdają sobie sprawę, że to efekt beznadziejnej pracy rządu.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Premier Morawiecki o Rafale Trzaskowskim w trzech słowach: lenistwo - kłamstwo - nieudolność