715
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń36 tys.
  • Odpowiedzi284
  • Ocen na +265
715 ppt ?

Premier Morawiecki o Rafale Trzaskowskim w trzech słowach: lenistwo - kłamstwo - nieudolność (285)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Premier Morawiecki o Rafale Trzaskowskim w trzech słowach: lenistwo - kłamstwo - nieudolność

Napisał(a): pintapalec -

WednesdayTEN
~maxymilian No tak. najbardziej pracowitą osobą w RP jest prezydent Duda. Zrealizował wszystkie obietnice, a nawet nieco więcej. Brawo Panie Prezydencie.
Tobie też wkleję:

Andrzej PiS Du da i jego 10 obietnic z 2015 r. , którymi oszukał Polaków: ---
- 01) "... zmiany systemu opieki zdrowotnej, z poparciem prezydenta, które będą opierać się na założeniu, że pacjent jest zawsze w centrum uwagi - lekarze mają leczyć, a nie liczyć; Fatalna instytucja, jaką jest NFZ, powinna być zlikwidowana".
- 02) "... jeśli zasiądę w Pałacu to w pierwszych trzech miesiącach urzędowania prześlę do parlamentu prezydencki projekt ustawy, która ZMUSI banki do przewalutowania tzw. kredytów walutowych na złotowe po kursie z dnia podpisania umowy"
- 03) "... podniesienie kwoty wolnej od podatku z 3091 zł do 8000 zł. Dla wszystkich podatników, a emeryci nie powinni płacić podatku. W krajach, gdzie władza jest uczciwa, ten kto zarabia najniższą pensję nie płaci podatku w ogóle. U nas nie może nawet o tym pomarzyć i to się musi zmienić. Obiecuję, że w 100 dni od mojej prezydentury podniosę kwotę wolną od podatku, w przeciwnym razie zrezygnuję"
- 04) "... polskim rolnikom należą się takie same dopłaty, jakie biorą rolnicy francuscy czy niemieccy"
- 05) "... Jestem zwolennikiem stworzenia mechanizmów, które zmotywują najlepiej zarabiających Polaków do tego, by inwestowali swoje pieniądze bez lokowania środków w 'rajach podatkowych'. Naiwnych, którzy uwierzyli i stracili na wprowadzonych zmianach, jest ponad 700 tysięcy osób w Polsce. A Duda potem podpisał ustawę o daninie solidarnościowej, którą rząd wykorzystał na 13 emerytury i zasiłki pogrzebowe.
- 06) "... zobowiązuję się do "wyeliminowania stosowania śmieciowych umów oraz patologicznego samozatrudnienia, a także tworzenia stabilnych miejsc pracy, chroniących pracowników przed ubóstwem." Tymczasem wbrew słowom Dudy tylko w ciągu 2019 roku przybyło ponad 100 tysięcy pracujących na własnej działalności i drugie tyle na tzw. śmieciówkach (umowy zlecenie i o dzieło). Śmieciówek przybywało, a nie ubywało, jak obiecywał Duda!
- 07) Miało być 2 proc. PKB na naukę. Jest śmiech na sali z Urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej zamiast spełnienia obietnicy :-)))
- 08) Miało być 1,4 biliona zł na inwestycje ratujące Polskę. Jest śmiech na sali z Urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej zamiast spełnienia obietnicy :-)))
- 09) Ubranka dziecięce miały być bez VAT. Jest VAT i jest śmiech na sali z Urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej zamiast spełnienia obietnicy :-)))
- 10) Do Konstytucji będzie wpisany zakaz prywatyzacji Lasów Państwowych - obiecywał Duda! Ostatecznie te Lasy okazały się zwykłym łupem politycznym!

LISTA AFER: Lista ponad 353 AFER za czasów PiS-u T.K.M w PiS-- lamie przebili wszystko co było do przebicia po 1999 roku..https://www.w(...)rzadow/https://www.w(...)rzadow/

Reklama

Re: Premier Morawiecki o Rafale Trzaskowskim w trzech słowach: lenistwo - kłamstwo - nieudolność

Napisał(a): ~NINA -

W 2014 roku gdy pis wygrał wybory postanowiłem zagłosować na Andrzeja Dudę bo myślałem że prezydent z tej samej partii która rządzi zrobi więcej... To niestety był błąd bo jak widać przez te lata Pis dzięki swojemu prezydentowi spełnił marzenia pana Kaczyńskiego ...

Po tych latach myślę że najlepiej dla obywatela będzie gdy rząd będzie z innej partii a Prezydent z innej bo nie będzie wtedy ustawek i wprowadzania w życie ustaw zrobionych na kolanie. Gdy będzie Prezydent z innego ugrupowania to Rząd będzie musiał w końcu procedować ustawy które będą dobre dla nas bo w innym przypadku będzie WETO. WARTO TO PRZEMYŚLEĆ .

A TERAZ HITY !!!!

Ponadto mówienie przez premiera że wirusa już nie ma to coś nieprawdopodobnego bo przecież pandemia się z dnia na dzień powiększa...

Nieprawdopodobne jest też ułaskawienie przez Prezydenta Dudę pedofila i brak udziału w debacie... Czego bądź kogo Andrzej Duda się bał w debacie???
Zapewne niewygodnych pytań dzięki czemu otrzymał kolejną ksywkę "CYKOR" i brak możliwości krzyku co często prezentuje na wiecach... A to już oznaka strachu bo przecież Trzaskowski wygrywa w sondażach i Kampania pana Dudy się wali :-)

Przecież pis nas chce definitywnie wyprowadzić z Uni gdzie rolnicy zamiast nowoczesnymi maszynami zaczną rolę uprawiać końmi a zamiast jeździć po fajnych nowych drogach powrócimy do polnych dróg ...
Zaraz po wyborach kolejne podwyżki prądu co zresztą pis zapowiadał już w kwietniu no ale nie wyszło a prezydent Duda nie wygrał w I turze więc troszkę się odwlecze w czasie ...

Mało tego Pis już zapowiada że zlikwiduje Krus dla rolników bo to nieopłacalne jest dla Polski ...

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~WYSANO -

[cytat kogo=~rocznik63]Morawiecki by
JESTEM SCHOROWANYM EMERYTEM, NIEULECZALNIE CHORYM, TYLKO TERAZ NIE MAM KŁOPOTU Z RECEPTAMI NA MORFINĘ, BO KAŻDY LEKARZ JUŻ TERAZ MA SPECJALNE RECEPTY, A PRZEDTEM NIECHCIAŁ WYPISYWAĆ NO I TEN RZĄD PODNIÓSŁ REALNIE MOJE DOCHODY, CHOĆ NA LEKI WYDAŁEM JIŻ 2200 ZŁOTYCH TO JESZCZE STAĆ MNIE NA PRZETERMINOWANY CHLEB I PRZECENIONE MASŁO I OCHŁAP SADŁA. A RZĄDY PO TYLKO MI ZABIERALY A ZA BŁĘDY W OPROGRAMOWANIU ZUS = WIZYTU U LEKARZA KAZALI MI PŁACIĆ

Napisał(a): ~gosc -

olacda Morawiecki wytknął Trzaskowskiemu to czego nie zrobił. To dla niego typowe. Tego nauczył siw w rządzie Tuska jako wiceminister. Pamiętamy ich afery: afra vat (Nowak przygotowywał i wprowadzał przepisy umożliwiające straty w budżecie), hazardowa, paliwowa, amber gold, melioracyjna, autostradowa- stracili polscy przedsiębiorcy,
afera mieszkaniowa w Warszawie i innych miastach- bezprawne przejmowanie kamienic, sprzedaż majątku za bezcen (np.Ciech), Tusk i Pawlak podpisali umowę na najdroższy gaz w Europie, Kopacz podpisała niekorzystny pakiet klimatyczny (kazał jej Tusk), którego wynikiem jest drogi prąd.
http://100afe(...)pis.pl/

Napisał(a): gość -

Jak dyrektorka dps dzwoniła pisała na tablet lenovo e7 o 21 22 godzinie i wulgaryzmuw matusza żura uczestnika śds wyzywała i niby cieła iternet dobrze a nanio hujuw to pise stop hejt

Napisał(a): gość -

Sadomierzu świeto dziśaj bez agnieszki klimkiewicz kobiałek bez pedofila rafała dyboskiego i marzeny róg kopeć grygielek czyli dps wtz kadr szefostwa i iczesnikuw
« Wróć do tematów
Do góry strony: Premier Morawiecki o Rafale Trzaskowskim w trzech słowach: lenistwo - kłamstwo - nieudolność