3 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń218 tys.
  • Odpowiedzi667
  • Ocen na +1 tys.
3 tys. ppt ?

Premier Morawiecki o tym, co jest złem (668)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Premier Morawiecki o tym, co jest złem

Napisał(a): apollo87 -

Moralna dygresja premiera powstała pod wpływem udaremnienia największego przemytu heroiny w dziejach III Rzeczpospolitej - 275 kg o wartości 61 mln złotych. Jego wypowiedzi Twitterowe pokazują, że sukces ten traktuje zdecydowanie w kategoriach walki dobra ze złem. I to jak - używając trzykrotnie słów o uczciwości!

"Z roku na rok udaremniamy coraz większą kontrabandę. Dzięki temu zyskuje też budżet. Im bardziej jesteś uczciwy, tym więcej masz wrogów. Warto być uczciwym, bo dzięki temu Polska staje się lepsza. Dzięki temu tworzymy bardziej uczciwy i lepszy kraj."
Co więcej:

"w szczególny sposób chciałem podziękować funkcjonariuszom KAS i wszystkich służb, które chronią polskich granic, ale też przede wszystkim Polaków przed złem. Bo heroina to zło. To nie tylko wartość dla przestępców, wartość powyżej 60 mln złotych, ale też ludzkie łzy, cierpienie, zdrowie i życie."
Także już wiecie, co jest złem. Dodalibyście coś jeszcze do tej bardzo krótkiej listy?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Premier Morawiecki o tym, co jest złem

Napisał(a): ~keram -

DeborahG35 Pan Prezydent , Premier Morawiecki oraz Ł. Szumowski
osoby z których możemy być dumni ich decyzje podejmowane w tym czasie są trafne odpowiedzialne Świat bierze z Nas przykład możemy się cieszyć ,że w końcu doczekaliśmy się takich ludzi w polityce oczywiście jest tutaj jeszcze parę osób których wypowiedzi są mądre nie dają się zmanipulować pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i wytrwałości ponieważ tak jak ja pastwo też mają rodziny dzieci o których się martwią
Świat bierze z Nas przykład Poproszę o jeden przykład, smarujesz wazelina i tyle.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Premier Morawiecki o tym, co jest złem