67
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń661
  • Odpowiedzi60
  • Ocen na +-27
67 ppt ?

Prezent dla dziewczyny (61)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Prezent dla dziewczyny

Napisał(a): Wangraf -

Cześć wszystkim. Pytanko za 100 punktów, mamy z dziewczyną rocznice naszego związku,
potrzebuję fajnego pomysłu na prezent. Nie może to być coś zbyt kosztownego, mam problem z gotówką, ale zależy mi na jakiejś ładnej pamiątce.
Nie chcę powtarzać się, może ktoś coś podpowie?

Re: Prezent dla dziewczyny

Napisał(a): Tris -

Poza tym co napisał Kiker, możesz jej kupić coś co ma znaczenie sentymentalne....., jeśli oczywiście jest wrażliwym typem kobiety......, np. coś co by przypominało o Waszej pierwszej randce lub o tym jak się poznaliście..... np. gdybyście poznali się nad morzem wystarczyłoby kupić np. jakąś szkatułkę czy coś z muszelek i napisać karteczkę w środku: ,,Stamtąd gdzie spotkało mnie największe szczęście" ;) , ja osobiście z takiego symboliczne prezentu, bym się chyba popłakała ze szczęścia :)))) , a dla chłopaka koszt takiego prezentu jest z reguły niedrogi, pomyśl trochę i wykombinuj...... :))))

Reklama

Napisał(a): Gość -

Tris Poza tym co napisał Kiker, możesz jej kupić coś co ma znaczenie sentymentalne....., jeśli oczywiście jest wrażliwym typem kobiety......, np. coś co by przypominało o Waszej pierwszej randce lub o tym jak się poznaliście..... np. gdybyście poznali się nad morzem wystarczyłoby kupić np. jakąś szkatułkę czy coś z muszelek i napisać karteczkę w środku: ,,Stamtąd gdzie spotkało mnie największe szczęście" ;) , ja osobiście z takiego symboliczne prezentu, bym się chyba popłakała ze szczęścia :)))) , a dla chłopaka koszt takiego prezentu jest z reguły niedrogi, pomyśl trochę i wykombinuj...... :))))
uważam,że dobra książka

Napisał(a): Tris -

wisienka555
Tris Poza tym co napisał Kiker, możesz jej kupić coś co ma znaczenie sentymentalne....., jeśli oczywiście jest wrażliwym typem kobiety......, np. coś co by przypominało o Waszej pierwszej randce lub o tym jak się poznaliście..... np. gdybyście poznali się nad morzem wystarczyłoby kupić np. jakąś szkatułkę czy coś z muszelek i napisać karteczkę w środku: ,,Stamtąd gdzie spotkało mnie największe szczęście" ;) , ja osobiście z takiego symboliczne prezentu, bym się chyba popłakała ze szczęścia :)))) , a dla chłopaka koszt takiego prezentu jest z reguły niedrogi, pomyśl trochę i wykombinuj...... :))))
uważam,że dobra książka
Nie każdy lubi książki......, ja np. wolę mangi od książek, a jak już czytam książkę to musi być ona naprawdę ekstra dobra...., inna by mnie tylko zanudziła...., więc uważam, że dawanie książki dziewczynie jest nietrafnym wyborem (chyba, że dziewczyna jest prawdziwym ,,molem książkowym" ;) ), bo musiałby naprawdę mieć szczęście, żeby przypasować swojej dziewczynie z gatunkiem i Autorem, a do tego dochodzi to, że faceci z reguły nie czytają, więc najpewniej nie zna się na tym.....,

Reklama

też nawiążę do tematu o syntementalnych rzeczach. niedawno od faceta dostałam w prezencie fajny kwiatek wygrawerowany w środku szklanego kryształu z miłym życzeniem. do tego była jeszcze podstawka z lampką – wieczorem to wszystko się świeci i stwarza fajny klimat w pokoju. wiem, że nie każdej dziewczynie się spodoba, ale na fajną pamiątkę może być.

Rozstajecie się, że chcesz jej pamiątkę kupować?
Ja bym wolała książkę, ew. jakiś fajny kosmetyk. Albo płytę ulubionego wykonawcy.
(Dziś siostrze na urodziny kupiłam piękny szal. I wg Niej to był najlepszy prezent jaki dostała :) <cena: 69,95 zł brutto > :P)

Reklama

Napisał(a): Wangraf -

chevone też nawiążę do tematu o sentymentalnych rzeczach. niedawno od faceta dostałam w prezencie fajny kwiatek wygrawerowany w środku szklanego kryształu z miłym życzeniem. do tego była jeszcze podstawka z lampką – wieczorem to wszystko się świeci i stwarza fajny klimat w pokoju. wiem, że nie każdej dziewczynie się spodoba, ale na fajną pamiątkę może być.
no, w sumie to brzmi nieźle, dziewczyny raczej lubią takie rzeczy. Czy ktoś mógłby mi podać jakiś sklep godny polecenia, bo w necie tego jest przerażająco dużo?

A jeżeli chodzi o inne propozycję, to też fajne, będę o nich pamiętać na przyszłość ;)

Napisał(a): WednesdayTEN -

marzenie1980
WednesdayTEN
marzenie1980 (...) siostrze na urodziny kupiłam piękny szal (...)
Z polskiego jedwabiu? ;)
Jasne.I z mojej hodowli jedwabników ;p
Ja jak nie mam koncepcji co siostrze kupić, to kupuję jej... nie, nie kryształ 3D - zazwyczaj również jakiś szaliczek, szalik, szal. Albo apaszkę ;)

Z jedwabiu, a jakże.

WednesdayTEN
Ja jak nie mam koncepcji co siostrze kupić, to kupuję jej... nie, nie kryształ 3D - zazwyczaj również jakiś szaliczek, szalik, szal. Albo apaszkę ;)

Z jedwabiu, a jakże.
Ufff...już myślałam, że jakąś figurkę ...
Jasne, szale, szaliczki, apaszki zawsze się przydadzą.
Od faceta fajnie jest dostać bieliznę. ... no ale tak, nie od brata:) No chyba że gacie na wacie ;p

Nie rozumiem czemu macie takie nastawienie do tych statuetek. Ktoś lubi takie rzeczy, ktoś nie, przecież to jest wszystko tylko kwestia gustu. Ja akurat też nie jestem zwolennikiem czegoś takiego, ale taki prezent też kiedyś robiłem. Tej osobie się spodobało.
Wangraf [no, w sumie to brzmi nieźle, dziewczyny raczej lubią takie rzeczy. Czy ktoś mógłby mi podać jakiś sklep godny polecenia, bo w necie tego jest przerażająco dużo?

A jeżeli chodzi o inne propozycję, to też fajne, będę o nich pamiętać na przyszłość ;)
Ja na przykład kupiłem taką statuetkę w sklepie internetowym, który nazywa się kryształy3d, ale czy on jest godny polecenia to nie wiem. Ale tak ogólnie, to statuetka była zrobiona bardzo jakościowo, wyraźny rysunek i tekst, ładne opakowanie prezentowa, bez zarzutów.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Prezent dla dziewczyny