78
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi46
  • Ocen na +0
78 ppt ?

Prezent dla mężczyzny, który go zachwyci? (47)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Prezent dla mężczyzny, który go zachwyci?

Napisał(a): Gość -

Pytanie tak, jak w temacie. Od 6 miesięcy spotykam się z pewnym mężczyzną. Zbliżają się jego urodziny. Chciałabym z tej okazji kupić mu wyjątkowy, interesujący prezent, który go zachwyci i będzie wiązał się z miłymi wspomnieniami. Przy czym mój facet jest osobą, która zwykle sama wszystko sobie wybiera: począwszy od pasa do spodni po zegarek, nie lubi gdy ktoś inny mu wybiera/kupuje rzeczy, a przynajmniej ubrania. Książek nie lubi czytać, do teatru nie chodzi, perfumy kupiłam mu na święta. Co jeszcze mogę mu kupić? Jeśli kupię sobie seksowną bieliznę i mu się w niej pokaże, to i tak wyjdzie na to, że to jest bardziej prezent dla mnie, niż dla niego.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Prezent dla mężczyzny, który go zachwyci?

Napisał(a): gość -

Może w takim razie kup mu jakiś fajny gadżet? Albo zafunduj mu niezapomniane wspomnienie, np. podróż balonem dla dwojga, pobyt na strzelnicy, paintball, generalnie to, czym on się interesuje, a później romantyczna kolacja... Moja koleżanka wykupiła na stronie www.superprezenty.pl przelot motolotnią, facet był wniebowzięty. A i pomysł z fajną bielizną, moim zdaniem nie jest zły.

Reklama

Przypomniało mi się, że mój mężczyzna uwielbia filmy o zombich oraz gry - strzelanki. Chyba zafunduję mu strzelanie ekstremalne. Jest dostępne na podanej przez kogoś wyżej stronie. A romantyczna kolacja i ja w fajnej, seksownej bieliźnie to będzie miły dodatek, na zakończenie udanego (mam nadzieję) dnia.:)

Zależy co pasjonuje Twojego faceta. Ja swojego na jego urodziny zabrałam do restauracji (uwielbia próbować nowych ciekawych rzeczy) Żuravina (serock) na steka z bizona. Był zachwycony! Smak przerósł jego najśmielsze oczekiwania. W dodatku było bardzo miło i oboje świetnie spędziliśmy tam razem czas.

Reklama

I co, wybrałaś tą ekstremalną strzelankę? Btw. co to w ogóle jest? :D
Ja przy wyborze prezentów zawsze kieruje się zasadą - prezent ma pokazywać, że znam obdarowywanego i jego pasje/zwyczaje. Nie jest to łatwe, ale staram się kierować tą zasadą.
Mam w domu pasjonata szybkich aut (brat) i na poprzednie urodziny otrzymał ode mnie bon z Motoprezent na przejażdżkę KTM vs Lamborghini. Myślę, że nie tylko on jedyny się zachwycił takim prezentem :) Mój szwagier natomiast to wielki fan piłki, a własciwie jednego angielskiego klubu - Manchesteru United i w te Święta dostał od swojej żony i ode mnie bilet na mecz. CIeszył się jak dziecko, tym bardziej, że się okazało, że odszedł z tego klubu teraz jakiś trener co ich trenował 20 lat czy ileś i szwagier był przeszczęśliwy, że mógł zobaczyć go w akcji. :)

Ja drogie Panie jako facet mogę powiedzieć ze nie chcemy juz kolejnych krawatów i czekoladek . Jeśli chcecie kupić nam coś fajnego to moze to byc np. maszynka do golenia braun cruzer. Sprawicie nam tym największą przyjemność.

nóż mu kup. każdy facet musi mieć nóż. co to za facet bez noża. no chyba że ten facet chodzi do kosmetyczki to nie . Krzywdę sobie zrobi. to wtedy różowe etui na telefon z tym. no takim dużym ekranem jak w telewizorze....

troglodyta
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • prezent dla mężczyzny na urodziny forum
  • prezent dla mężczyzny forum
Do góry strony: Prezent dla mężczyzny, który go zachwyci?