20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń179
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +3
20 ppt ?

prezent dla mężczyzny od mężczyzny (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: prezent dla mężczyzny od mężczyzny

Napisał(a): gość -

drocho Facet facetowi może kupić coś na czym kobiety się nie znają i w związku z tym nie mogą tego kupić, choćby było facetowi nie wiem jak potrzebne. Mam na myśli podstawowe narzędzia do męskich prac w domu, wiertarka, szlifierka... te rzeczy.
albo gadżet zastępujący co nieco:http://www.mi(...)076.xml
taki multitool leathermana.

Reklama

Napisał(a): Gość -

gość
Taki multitool to klasyk, obowiązkowy dla każdego majsterkowicza
drocho Facet facetowi może kupić coś na czym kobiety się nie znają i w związku z tym nie mogą tego kupić, choćby było facetowi nie wiem jak potrzebne
To jak mają to kupić jak się nie znają?

Reklama

gość niektóre kobiety dowiadują się pewnych rzeczy przez internet - my też sobie radzimy :P ale trzeba nam zasugerować delikatnie zresztą tak jak wam :P
my jestesmy w stanie kupowac im rzeczy na jakich sie nie znamy, czyt. buty/bizuterie/bielizne
to one moga sie postarac i cos kupic nam :)

Mergi
spytac taty, brata, pana w sklepie, poczytac, dowiedziec sie

gość
albo gadżet zastępujący co nieco:http://www.mi(...)076.xml
osobiscie mole model wingman

gość
gość niektóre kobiety dowiadują się pewnych rzeczy przez internet - my też sobie radzimy :P ale trzeba nam zasugerować delikatnie zresztą tak jak wam :P
my jestesmy w stanie kupowac im rzeczy na jakich sie nie znamy, czyt. buty/bizuterie/bielizne
to one moga sie postarac i cos kupic nam :)
hahaha i ty uważasz to za starania że kupujecie nam standardowo biżuterie - która podoba nam się lub nie ale której mamy już powyżej dziurek w nosie a w szkatułce nam się nie mieści.
buty.... - w ogóle się na ten temat nie wypowiem bo to z reguły i tak kobieta wam musi powiedzieć które kupić
a bielizna... bardziej kupujecie ją dla siebie .... więc jeśli mam być czepliwa to wy powinniście się postarać - to są piękne oklepane i standardowe prezenty ale za grosz się nad nimi nie wysilacie.
p.s my też mamy zainteresowania i potrzeby :D

gość
Mergi
spytac taty, brata, pana w sklepie, poczytac, dowiedziec sie
taaa i tu padają dwie odpowiedzi - a czym się interesuje .. no to może to, albo jeszcze, sam nie wiem.. :D ale wystarczy słuchać co inna osoba gada bo zawsze ujawnia swoje zainteresowania a później to tylko kwestia wybrania modelu

Reklama

Napisał(a): Gość -

gość
gość][cytat kogo=gość niektóre kobiety dowiadują się pewnych rzeczy przez internet - my też sobie radzimy :P ale trzeba nam zasugerować delikatnie zresztą tak jak wam :P
Właśnie mam mega problem. Poprosiłem dziewczynę żeby poszła ze mną na wesele kolegi. Zgodziła się, ale postawiła warunek. Mam jej wybrać sukienkę. Podała http://sugarfree.pl/ z kieckami i czeka. Jest tam parę fajnych na moje oko sukienek, ale boję się, że mogę sobie napytać biedy. Jakiej bym nie wybrał, będzie źle. Nigdy przecież nie nosiłem sukienek. :(

Z kumplami dla naszego dobrego kolegi zakupiliśmy Nożyce do żywopłotu HT 700 Flexible Cut ponieważ chłopak lubi czasami spędzać długo czasu w swoim ogrodzie. Więc stwierdziliśmy,że zakupimy taki nie drogi sprzęt. Chociaż śmiejemy się z niego,że zaczyna się uczyć jak by to było na emeryturze.
« Wróć do tematów
Do góry strony: prezent dla mężczyzny od mężczyzny