173
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń647
  • Odpowiedzi167
  • Ocen na +0
173 ppt ?

prezent dla niego (168)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

prezent dla niego

Napisał(a): ~ika -

Witam! Co prawda do świąt zostało jeszcze trochę czasu, jednak ja zawsze staram się przygotować prezenty o wiele wcześniej. Po prostu nie bawi mnie bieganie po galeriach tydzień przed gwiazdką.
W tym roku niestety moja kreatywność mnie zawiodła... Za każdym razem do prezentu zakupionego dla ukochanego dodaję coś własnoręcznie zrobionego(np słoik 100 powodów za które cię kocham) oraz sama pakuję cały prezent... Od dwóch miesięcy jestem w nowym związku (bo poprzedni partner znalazł sobie inną) i kompletnie nie wiem co wręczyć mojej drugiej połówce... Oboje nie lubimy bardzo drogich podarków więc umówiliśmy sie na kwotę 100-150zł i pomimo wszelkich starań nadal nie znalazłam dla niego niczego fajnego :/
może miałybyście jakieś promysły którymi mogę się zainspirować
INTERIA.PL

Re: prezent dla niego

Napisał(a): Sikorsky -

Nie do mnie kierujesz to pytanie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć. To raczej ty powinnaś wiedzieć czym się interesuje i jaki gust ma twój chłopak. Nie ma dobrych i jednocześnie uniwersalnych prezentów. Ja przynajmniej ich nie znam.

Pomysł z własnoręcznie zrobionym prezentem jest super ;)
Taki słoik, o którym piszesz mnie by oczarował.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~czyżby Po dwóch miesiącach już go kochasz ?:)
Wystraszysz go tą egzaltacją . Dużych słów używa się po długim czasie w związku .
Jeśli jesteś nastolatką , to rozumiem ;)
słoik był prezentem dla byłego z którym związek trwał kilka lat :) spokojnie, nie rzucam słow na wiatr jak nastoletnie dziewczęta i nie deklaruję się zaraz, jednak z tej znajomości najprawdopodobniej będzie coś trwalszego, prawdziwego :) nie mówię od razu o jednoznacznych prezentach przedstawiających moje uczucia itp ale jednak chciałabym dać mu coś wyjątkowego, coś co bedzie miło wspominał. Chodzi mi bardziej o rzecz z jakiej byłby zadowolony prawie każdy facet przed trzydziestką i jednocześnie bedzie to coś co wywołuje uśmiech a element typowo "od serca", własnoręcznie robiony myślę, że wymyślę już niedługo

Napisał(a): ~lulu -

~gość
~czyżby Po dwóch miesiącach już go kochasz ?:)
Wystraszysz go tą egzaltacją . Dużych słów używa się po długim czasie w związku .
Jeśli jesteś nastolatką , to rozumiem ;)
słoik był prezentem dla byłego z którym związek trwał kilka lat :) spokojnie, nie rzucam słow na wiatr jak nastoletnie dziewczęta i nie deklaruję się zaraz, jednak z tej znajomości najprawdopo midobniej będzie coś trwalszego, prawdziwego :) nie mówię od razu o jednoznacznych prezentach przedstawiających moje uczucia itp ale jednak chciałabym dać mu coś wyjątkowego, coś co bedzie miło wspominał. Chodzi mi bardziej o rzecz z jakiej byłby zadowolony prawie każdy facet przed trzydziestką i jednocześnie bedzie to coś co wywołuje uśmiech a element typowo "od serca", własnoręcznie robiony myślę, że wymyślę już niedługo
przebiez się za sniezynke. a dalej wiesz ;) " od serca";)

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Sikorsky Nie do mnie kierujesz to pytanie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć. To raczej ty powinnaś wiedzieć czym się interesuje i jaki gust ma twój chłopak. Nie ma dobrych i jednocześnie uniwersalnych prezentów. Ja przynajmniej ich nie znam.

oczywiście zrobię coś sama ale chciałabym coś też po prostu kupić.. raczej nie znam się zbytnio na męskich gustach :/ wiem co lubi itd ale to hobby wymaga raczej osobistego doboru sprzętu a on liczy na niespodziankę
ech naprawdę nie wiem co takiego mogę mu dać aby był zadowolony
poprzedni partner był typem ktory nie lubi prezentow i wolał zawsze sam coś wybrać (uzależnienie od komputera i pewność ze wie co najbardziej jest mu potrzebne do życia -czytaj gry, sprzęt itd) jedynie to co zrobiłam sama było akceptowane i doceniane

Napisał(a): Sikorsky -

~gość
Sikorsky Nie do mnie kierujesz to pytanie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć. To raczej ty powinnaś wiedzieć czym się interesuje i jaki gust ma twój chłopak. Nie ma dobrych i jednocześnie uniwersalnych prezentów. Ja przynajmniej ich nie znam.

oczywiście zrobię coś sama ale chciałabym coś też po prostu kupić.. raczej nie znam się zbytnio na męskich gustach :/ wiem co lubi itd ale to hobby wymaga raczej osobistego doboru sprzętu a on liczy na niespodziankę
ech naprawdę nie wiem co takiego mogę mu dać aby był zadowolony
poprzedni partner był typem ktory nie lubi prezentow i wolał zawsze sam coś wybrać (uzależnienie od komputera i pewność ze wie co najbardziej jest mu potrzebne do życia -czytaj gry, sprzęt itd) jedynie to co zrobiłam sama było akceptowane i doceniane
przenośny dysk twardy
krawat, pasek, koszula
książka
gra planszowa
dobry męski zapach
portfel

Reklama

Napisał(a): ~Klarissa -

W zbliżonej kwocie jaka podałaś udało mi się znaleźć świetny, oryginalny prezent: fotel kibica! http://www.ec(...)65.html

To wygodny fotel, wypełniony granulatem, który dopasowuje się do osoby siedzącej na nim. super się na nim siedzi oglądając mecze, filmy i programy w TV. Polecam każdemu fanowi różnych dyscyplin sportowych!

Napisał(a): ~Tyler -

A może coś skórzanego? Portfel lub pasek? Każdy facet tego potrzebuje, a zwykle nie ma głowy, aby sobie kupić nowy. W każdym razie u mnie tak jest, że mój nie kupuje tylko czeka, aż ja to zrobię. Już przywykłam. Na ZeSkory.com mają spory wybór i wysyłka jest szybka, także zwykle właśnie tam coś wybieram.

Napisał(a): ~Lana31 -

Jak chcesz postawić na coś bardziej osobistego to pomyśl o fotoprezentach, jest takich stron całe mnóstwo, stacjonarnie też można dostać coś, ja akurat zhttps://www.f(...)int.pl/ zamawiałam, raz poduszkę ze zdjęciem naszym ślubnym dla męża, a raz puzzle dla córy z naszym pieskiem- za każdym razem prezent bardzo trafiony a nie są to wysokie kwoty

Napisał(a): ~Celle343 -

100-150 zł to nie jest drogi podarunek? No to chyba żyjemy w zupełnie innych światach bo jednak dla mnie jest to dość drogi prezent. My sobie takie prezenty robimy na urodziny ale na święta to kupujemy sobie jedynie jakieś drobiazgi. Zwykle są to jakieś drobne kosmetyki albo czekoladki.
W tym roku zaprojektowałam dla meża kubek ponieważ wspominał,że chciałby sobie kupic taki większy na kawę do pracy. TO niech ma prezencik od żony :)

Kupowałam w megakoszulkI ( znalazłam go w kreatorze prezentów):https://www.m(...)ezentow - sama strona naprawdę spoko bo mają niedrogą wysyłkę.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/prezent-dla-niego-tematy,dId,3118956,strona,6,ok,1#pst173428948
Do góry strony: prezent dla niego