51
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń226
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +0
51 ppt ?

prezent dla ukochanej (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

prezent dla ukochanej

Napisał(a): Gość -

Chcę zrobić prezent gwiazdkowy dla narzeczonej ale kompletnie nie mam pojęcia co zrobić... zastanawiałem się nad taką lokówką z babyliss ( bo wiem że ma od nich prostownicę więc tym się kieruję) co sama kręci włosy. początkowo myślałem o jakiś perfumach ale ma chyba z 10 buteleczek więc nie wiem... czy któraś z pań powie mi czy to dobry pomysł????
INTERIA.PL

Re: prezent dla ukochanej

Napisał(a): ~agaa26 -

W tym roku kupiłam siostrze dość oryginalny prezent- kilka olejków eterycznych z Damai :) każdy z nich ma inne właściwości, jedne mają działanie relaksacyjne, inne pomagają zwalczyć przeziębienie :) według mnie fajny pomysł na prezent albo dodatek do prezentu

Reklama

Napisał(a): ~mimblaaa -

Ja dostałam pod choinkę fajną pufę - worek sako na którym super wygodnie się siedzi podczas oglądania tv, czytania gazet i magazynów. Każdy wieczór spędzam na tej pufie, bo jest dużo wygodniejsza niż tradycyjny fotel z twardym oparciem. Myślę, że z takiego milutkiego włochatego fotela relaksacyjnego ucieszy się każda dziewczyna ;)http://pufy.p(...)gy.html

Reklama

Napisał(a): Gość -

Jeśli Twoja narzeczona używa sprzętów tej marki to koniecznie dokup jej lokówkę :) Myślę, że na pewno ucieszy się, bo nie dość, że dostanie coś fajnego, to przekonasz ją, że Ci na niej zależy i obserwujesz ją, więc ją znasz. Fajny pomysł!

Reklama

Napisał(a): ~Maniek -

Słuchaj, też nie są to złe pomysły, ale moim zdaniem jak znasz rozmiar dziewczyny to kup jej coś ładnego! Na pewno styl włoski jej się spodoba, z resztą zobacz sam jakie mają ubrania https://italogy.pl/. Wszystko zależy też od wieku ukochanej, bo tam są bardziej młodzieżowe ubrania jednak, ale i klasyczne rzeczy znajdziesz.

Napisał(a): ~werka5 -

Hmm, a może coś przydatnego, na przykład jakieś dodatki do domu? Na homedome.pl na pewno coś znajdziesz, mają duży wybór i też ceny są tam całkiem w porządku. Ja zamawiam od nich od jakiegoś czasu iw szystko jest bardzo solidne i świetnie wygląda :)

Napisał(a): ~Ania -

Perfumy świetny pomysł jeśli wiesz jakie lubi. Jeśli nie teraz to może na inną okazję. Osobiście polecam zapachowiec.pl bo sama tam kupuję i mają świetne ceny i dobrą jakość. A jeśli chodzi o produkty BaByliss to są fajne. Moja mama używa lokówko-suszarki a siostra lokówki i są zadowolone :)

Napisał(a): ~kajka1 -

jeśli chodzi o prezenty dla kobiet, t myślę, że tutaj panowie nie mają tak cięzko :D Jest spore pole do popisu dla nich. Można na przykład kupić kobiecie pakiet zabiegów w salonie kosmetycznym i juz to będzie ekstra. Jakbyscie szukali sprawdzonego salonu, t w krakowie polecam dermedikę[b][/b]
« Wróć do tematów
Do góry strony: prezent dla ukochanej