62
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +0
62 ppt ?

Prezent komunijny dla chrześniaka (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Prezent komunijny dla chrześniaka

Napisał(a): Tris -

Na komunię chrzestni zawsze kupowali rower lub zegarek..., jeśli wszytko to miał, to nic się nie kupowało, a dawało się pieniądze w kopercie..., tylko więcej, niż normalnie, bo w końcu pierwsza rzecz, że jesteś chrzestną, a druga, że nie kupujesz prezentu...

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

gość
NatkaPietruszki jakieś nosidełko, krzesełko do karmienia?
Idealny prezent
dla chłopca lat 9 :D:D:D:D:D:D
Hahaha przeczytałam chrześniaka i od razu pomyślałam, że chodzi o chrzest :D
A na komunię to ja bym kupiła rower albo jakiś tablet czy smartfon

Napisał(a): gość -

Tris Na komunię chrzestni zawsze kupowali rower lub zegarek..., jeśli wszytko to miał, to nic się nie kupowało, a dawało się pieniądze w kopercie..., tylko więcej, niż normalnie, bo w końcu pierwsza rzecz, że jesteś chrzestną, a druga, że nie kupujesz prezentu...
przestan milionerzy nie daja za wygorowanych prezentow,wiec dasz na swoje mozliwosci ja ci uczciwe mowie nie nadwerezaja kieszen,to jest tylko chrzesniak twoje dzieci porzebuja wiecej jak i maz,dasz tyle ile mozesz

Reklama

moj chrześniaczek to typ komuterowca więc chciałam go "rozruszać" i kupiliśmy dużą trampolinę - taką 5 metrową. Minęlo 3 lata a nadal jest ulubionym prezentem - wariują z bratem, na komunię drugiego chłopca zrzucilismy się z jego chrzestnym i kupuliśmy konsolę. Zawsze można kupić coś wspólnie -jeśli dziecko ma marzenie a rodzicom może być "szkoda kasy" na takiego typu rzeczy

Fajne sa prezenty typu karnet na scianke wspinaczkowa lub na bowling jesli jest w poblizu i dzieciak lubi ruch, albo probne lekcje jazdy konnej czy gry na jakims wymarzonym instrumencie ( ja sprezentowalam kiedys trzy lekcje probne na altowce z umowiona wyszukana pania, ktorej numer telefonu dalam na wlasnorecznie zrobionym karnecie typu kartka z zyczeniami oraz napisalam, zeby zadzwonic tam po dalsze instrukcje co do prezentu-niespodzianki, pani byla ugadana i wprowadzona w plan niespodzianki, corka byla zachwycona, bo zawsze o tym marzyla , a ze byla na wyjezdzie w dniu dziecka, nie bylo mozliwosci dac jej prezentu osobiscie, plan wypalil i wszyscy sie cieszyli)

Mój syn dostał fajny prezent komunijny - z gatunku przeżyć, a nie rzeczy/przedmiotów. Rodzice chrzestni zafundowali mu bilety do Disneylandu. Teraz jest super oferta na Parkmania.pl trzy dni w parkach Disneyland i Walt Disney Studios w cenie biletu dwudniowego! Syn marzył o Disneylandzie, ale nie mieliśmy kasy. A tu taki fajny prezent. dziecko jest przeszczęśliwe!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Prezent komunijny dla chrześniaka