Odpowiadasz na:
Prezent na 30 urodziny dla kolegi - pomóżcie!!

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Mam poważny problem, bo mój najlepszy kolega ma 30-te urodziny za niecałe 3 tygodnie a ja nie mam pomysłu co mu kupić. Znamy się prawie 10 lat i chyba już wszystko ode mnie dostał :) Jak Wam przyjdzie do głowy pomysł pasujący raczej na 18-stkę to tez piszcie, bo on mentalnie jest nawet młodszy także będzie tu pasowało wszystko! Lubi anime i z tej dzi3edziny jeszcze niczego ode mnie nie dostał,a le ja nie wiem co miałabym mu w związku z tym zakupić?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Prezent na 30 urodziny dla kolegi - pomóżcie!!

Napisał(a): ~Aga76 -

Dobrym pomysłem na prezent są personalizowane rzeczy. Zamawiałam ostatnio koledze koszulkę z personalizowanym nadrukiem od Zeefdruk i był zachwycony.

Napisał(a): Maciej43 -

Kosmetyki od Masveri

Reklama

Napisał(a): Michał44 -

Polecam kosmetyki od Masveri

Napisał(a): Robert43 -

Kosmetyki to klasyk. Ja polecam zestaw od Masveri do kupienia w Rossmann

Reklama