58
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi37
  • Ocen na +4
58 ppt ?

Prezent na dzień chłopaka (38)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Prezent na dzień chłopaka

Napisał(a): abcd -

Kobietki, jak wiemy, powoli i nieuchronnie zbliża się 30 września, a co za tym idzie, trzeba wymyślić jakiś prezent dla chłopaka, tudzież męża. Prezent dla mężczyzny mógłby się wydawać prostą sprawą, no bo czego taki mężczyzna potrzebuje? Tylko no właśnie… czego taki mężczyzna potrzebuje? Jakie macie pomysły, co dajecie swoim? Ja mojemu mężowi kupiłam porządny portfel, ale myślę jeszcze, żeby coś do niego dorzucić. Szczególnie, że w tamtym roku zapomniałam o dniu chłopaka i prezent dla niego kupiłam dopiero trzy dni później, kiedy to przyznał mi się, dlaczego chodzi obrażony :)
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Prezent na dzień chłopaka

Napisał(a): ~mari -

Pomysłów jest mnóstwo: portfel, skórzany pasek, jakieś ładne perfumy, godzina w tunelu aerodynamicznym :) może jakaś dobra książka albo płyta. Na szczęście dla mnie prezent na dzień chłopaka to nie problem, bo nie mam chłopaka.

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

kasia128 Polecam coś niezwykłego jak koszulkę ze śmiesznym napisem wymyślonym przez ciebie, jest naprawdę wiele sklepów które tworzą na indywidualne zamówienie w całkiem przyzwoitych cenach. Czasem nawet taniej niż w sieciówkach.
Kasia pisze wszędzie tam, gdzie abcd. Swiadczy to, że to jedna i ta sama osoba, tylko pod wieloma nickami. Płatny uzytkownik forum. Tylko idiota tego nie widzi.

Napisał(a): abcd -

Ty też komentujesz każdy mój post. Czy ty też jesteś mną? Tylko idiota tego nie widzi.
Dobrawa1
kasia128 Polecam coś niezwykłego jak koszulkę ze śmiesznym napisem wymyślonym przez ciebie, jest naprawdę wiele sklepów które tworzą na indywidualne zamówienie w całkiem przyzwoitych cenach. Czasem nawet taniej niż w sieciówkach.
Kasia pisze wszędzie tam, gdzie abcd. Swiadczy to, że to jedna i ta sama osoba, tylko pod wieloma nickami. Płatny uzytkownik forum. Tylko idiota tego nie widzi.

Napisał(a): ~Sandra14 -

A ja znalazłam fajny prezent dla swojego chłopaka tutajhttps://www.f(...)hlopaka , mam nadzieję że prezent się spodoba bo bardzo fajny zestaw do czyszczenia butów + kubek superman :) a jeśli się nie spodoba to zwrócę i niech sam sobie coś wybierze ;) w końcu my kobiety też możemy nie trafić z prezentem. Mój chłopak już z dwa razy nie trafił na to co mu sugerowałam żeby kupił jak się pytał ;)

Napisał(a): ~Wiki -

Jak zapomniałaś w tamtym roku to teraz musisz odkupić winy i droższy prezent ogarnąć :) Może zabierz go do tunelu aerodynamicznego? Mojemu na urodziny zafundowałam taki prezent. Latał zadowolony, potem na fb filmik wstawił :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Prezent na dzień chłopaka