20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +2
20 ppt ?

Prezent na gwiazdkę dla chłopaka. (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Prezent na gwiazdkę dla chłopaka.

Napisał(a): ~Obywatel -

Zbliżają się święta, magiczny czas dla każdego z nas!
To również czas prezentów.. Więc zastanawiamy się co kupić najbliższym by choć trochę wpasować się w ich gust.
Mowa tu głównie o naszych ukochanych towarzyszach życia. Oczywiście naszych o chłopakach!

A więc co kupić chłopakowi na gwiazdkę?
Myślę, że najłatwiej go zapytać. Albo pomyśleć co lubi robić w wolnym czasie, a może ma jakieś hobby?
I po takiej weryfikacji ustalić co będzie dla niego odpowiednim prezentem.

Albo po prostu postawić na jakieś uniwersalne prezenty, które będą strzałem w 10!
Może to być..

Skórzany portfel, dwustronny męski pasek ze srebrną klamerką, elektryczna szczoteczka do zębów, torba na siłownię, zestaw do wina, lub jakiś porządny alkohol.

A może bilety do kina czy teatru, albo wyjazd na weekend w magiczna miejsce?

A może wasz chłopak jest fanem kawy? I ucieszyłby się z zestawu składającego się z zaparzacza do kawy, spieniacza do mleka, jakiejś aromatycznej kawy i uroczego kubka! Czy to nie wspaniały prezent dla kawosza?

Ciepłe skarpetki, mnóstwo słodyczy, kilogram pomarańczy i jakiś zestaw pod prysznic - to przecież też super prezent!

A wy jakie macie pomysły na prezent dla chłopaka na gwiazdkę?
Podzielmy się swoimi sugestiami w komentarzach, będzie więcej inspiracji! :)
INTERIA.PL

Re: Prezent na gwiazdkę dla chłopaka.

Napisał(a): ~GrażynkaCH -

Ja bym zaproponowała taki modny pas, w kolorze czarnym, dzięki swojemu kanciastemu zapięciu na klamrze tworzy ponadczasowy styl. Pasek pasuje zarówno do spodni w typie jeansów jak i z innych materiałów, gdzie warto ubrać pasek :Dhttps://www.c(...)t?c=215
Pasek jest też w dużo niższej cenie niż u konkurencji, więc zawsze możesz kupić coś do tego dla swojego chłopaka np. modne rękawiczki czy skarpety.

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Elka1 -

Ja bym kupiła tradycyjny męski pasek ze skóry, z piękną kwadratową klamrą, z podwójnym bolcem i błyszczącym wykończeniem. Jest dość gruby bo ponad 4 cm, ale mocny :) Dobrze pasuje do jeansów i sztruksów. Do tego dobrą czekoladę z tzw.wyższej półki lub kawę i już.https://www.c(...)58/belt

Napisał(a): katarzynarowik -

Mój chłopak kocha gotować - dostał ode mnie patelnię grillową :D

Ja sobie kupiłam blender SMEG na KuchniaSklep.pl
« Wróć do tematów
Do góry strony: Prezent na gwiazdkę dla chłopaka.