72
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +0
72 ppt ?

Prezent na rocznice dla dziewczyny (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Prezent na rocznice dla dziewczyny

Napisał(a): ~mireczek21 -

siema, zbliża się 5 rocznica , a ja nie mam pomysłu co jej kupic…pomysły na oryginalne prezenty już mi się skończyły… rocznica “okrągła” więc pasuje podarować coś innego niż misia, róże itp...chciałbym ją bardzo zaskoczyć, a nie rozczarować… może ewentualnie coś co mogę zrobić sam? jestem beztalenciem plastycznym i artystycznym, ale może coś się znajdzie? co wy kupujecie swoim kobietom na takie okazje?
INTERIA.PL

Re: Prezent na rocznice dla dziewczyny

Napisał(a): ~gość -

Kup dziewczynie elegancki notes pięknie oprawiony. Zapisz w nim kaligraficznie wszystko co Was najbardziej połączyło w ciągu 5 razem przeżytych lat. Pamiętne daty, słowa, ważne miejsca, wspólnie obejrzane filmy, wystawy czy razem przeczytane książki, piosenki, których chętnie słuchacie. Dołącz parę fotografii, fragmenty ulubionych wierszy, zasuszony listek ze wspólnego spaceru, piórko ptasie, poświatę księżycową i... Twoją miłość.

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Prezent na rocznice dla dziewczyny

Napisał(a): nataliamiod -

Przecież taka rocznica to nie jest święto tylko Twojej dziewczyny - to ma być wspólne świętowanie. Może z tego powodu zdecydować się na coś, co posłuży i jej, i Tobie? Tak sobie myślę... ostatnio u mnie w rodzinie modne są hulajnogi jako prezenty. Może właśnie coś w ten deseń? Razem sobie pośmigacie, poświętujecie... a na miasto też będzie jakiś środek transportu :)) Z tego co widziałam, to w Movino mają promocję jakąś, też chyba na sprzęt dla dorosłych:https://movin(...)oslych/ Może warto skorzystać z okazji/
« Wróć do tematów
Do góry strony: Prezent na rocznice dla dziewczyny