11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń94
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +-22
11 ppt ?

prezent na ślub do 300 zł (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

prezent na ślub do 300 zł

Napisał(a): Gość -

Witam,
w listopadzie idę na ślub mojej przyjaciółki. Chciałabym jej kupić jakiś oryginalny i porządny prezent w kwocie maksymalnej 300 zł. Nie chcę dawać jej np żelazka. Chciałabym, żeby prezent był porządki ale przede wszystkim funkcjonalny. Czy ktoś mógłby mi pomoc. Nie ukrywam, że szukałam już prezentu po sklepach, ale nic nie wpadło mi w oko. Z góry dziękuję za pomoc.
Ps. Pragnę nadmienić, że czas mnie goni.
Pozdrawiam
Matylda
INTERIA.PL

Re: prezent na ślub do 300 zł

Napisał(a): gość -

Moja koleżanka kupiła mi w prezencie zegar ścienny z wahadłem marki JVD, jest śliczny a jego zaletą jest sterowanie radiowe. Wczoraj złożyłam zamówienie w ty samym sklepie na kolejnyhttp://www.pr(...)5.html, czerwony z rybkami do pokoju córeczki, Urlik design nie dość, że są bardzo nowoczesne i dekoracyjne to mają tzw cichy napęd, więc idealnie nadają się do dziecięcych pokoi i sypialni, bo nie zakłócają naszego snu.

Re: prezent na ślub do 300 zł

Napisał(a): gość -

Dobrym prezentem na taką okazję może być ekspres do kawy, to zawsze przyda się młodym. Ja swój kupiłam w http://sklep-kuchenny.pl/, mają różne tańsze i droższe, ale co ważniejsze dobrych producentów, Rassell Hobbs to swobodnie kupisz w tej cenie, a to jedne z lepszych ekspresów.

Re: prezent na ślub do 300 zł

Napisał(a): Gość -

Zróbcie tak jak my kiedyś! Para młoda była zachwycona i bardzo zaskoczona naszym pomysłem - Złóźcie się z przyjaciółmi i kupcie im jedną większą zrecz - skuter np. scooter.com.pl/citystar , przyzwwoite osiągi, dobzre się prowadzi i trzyma drogoi, będa jeźdżić nim do pracy na zkaupy wszędzie zaparkuja.!
« Wróć do tematów
Do góry strony: prezent na ślub do 300 zł