70
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń267
  • Odpowiedzi67
  • Ocen na +0
70 ppt ?

Prezent na święta (68)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Prezent na święta

Napisał(a): ~ola -

Mi się nie chciało kombinować rok temu i poszłam na łatwiznę kupiłam voucher na romantyczny pobyt we doje. Ale gdzie ! To jest najlepsze.... W domkach na wodzie HTHouseboast i to nad polskim morzem. Brzmi fajnie i rodzice mówią, że warto tam pojechać. Zrobili mnóstwo zdjęć, ośrodek jest super. Dużo atrakcji dla dzieciaków. Nikt tam się nie nudzi. I można było skorzystać z atrakcji wodnych takie jak kajaki czy pontony z silnikami. Jak tak Wam tutaj zaczęłam pisać to pomyślałam ze muszę tam się wybrać

Reklama

Napisał(a): Gość -

~ola Mi się nie chciało kombinować rok temu i poszłam na łatwiznę kupiłam voucher na romantyczny pobyt we doje. Ale gdzie ! To jest najlepsze.... W domkach na wodzie HTHouseboast i to nad polskim morzem. Brzmi fajnie i rodzice mówią, że warto tam pojechać. Zrobili mnóstwo zdjęć, ośrodek jest super. Dużo atrakcji dla dzieciaków. Nikt tam się nie nudzi. I można było skorzystać z atrakcji wodnych takie jak kajaki czy pontony z silnikami. Jak tak Wam tutaj zaczęłam pisać to pomyślałam ze muszę tam się wybrać
Lepsze są domy na drzewach w Nałęczowie. Są tam drzewa iglaste więc również zimą nie tracą koloru.

A tak naprawdę oba pomysły do kitu. Zimą na wodzie ani na drzewach nie jest fajnie ani przyjemnie.
Nie ma co reklamować.

Reklama

Reklama

Kajetana
~ola Mi się nie chciało kombinować rok temu i poszłam na łatwiznę kupiłam voucher na romantyczny pobyt we doje. Ale gdzie ! To jest najlepsze.... W domkach na wodzie HTHouseboast i to nad polskim morzem. Brzmi fajnie i rodzice mówią, że warto tam pojechać. Zrobili mnóstwo zdjęć, ośrodek jest super. Dużo atrakcji dla dzieciaków. Nikt tam się nie nudzi. I można było skorzystać z atrakcji wodnych takie jak kajaki czy pontony z silnikami. Jak tak Wam tutaj zaczęłam pisać to pomyślałam ze muszę tam się wybrać
Lepsze są domy na drzewach w Nałęczowie. Są tam drzewa iglaste więc również zimą nie tracą koloru.

A tak naprawdę oba pomysły do kitu. Zimą na wodzie ani na drzewach nie jest fajnie ani przyjemnie.
Nie ma co reklamować.
Nie słyszałam o domkach w drzewach w nałęczowie. Ale Pani tam była i nie poleca? Czy w zime nie fajnie i lepiej wybrac się jak jest ciepło ?

Napisał(a): Gość -

to
~ola
Kajetana

Nie ma co reklamować.
Nie słyszałam o domkach w drzewach w nałęczowie. Ale Pani tam była i nie poleca? Czy w zime nie fajnie i lepiej wybrac się jak jest ciepło ?
Ja wiem że polski to trudna język i czytanie ze zrozumieniem to ponad niektórych siły. Proponuję powrót do podstawówki.

Kajetana
to
~ola
Kajetana

Nie ma co reklamować.
Ja wiem że polski to trudna język i czytanie ze zrozumieniem to ponad niektórych siły. Proponuję powrót do podstawówki.
Pytam bo napisała Pani raz tak raz tak. Więc nie wiem jakie ma w końcu Pani zdanie. Napisała Pani, że lepsze są domki w drzewach a potem, że w zimie jest nie fajnie. Więc może w innej porze roku lepiej tam sie wybrać. I jeżeli wszystko Pani nie pasuje to po co komentować

Napisał(a): ~Matylda44 -

znalazłam super sklep z pościelami 3d - uważam, że to jest GENIALNY pomysł na prezent, zastanów się co ona lubi i kup jej taką pościel - kwiaty, miasta np Paryż, zwierzęta, motory i wiele innych, polecam bo maja teraz dodatkowo wyprzedaż wiec można taniej kupić coś pięknego, pościele 3d mają tutaj: http://www.el(...)ciel-3d sprawdź sama, serdecznie polecam, to sprawdzony sklep :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Prezent na święta