107
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +1
107 ppt ?

Prezent na urodziny dla narzeczonego (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Prezent na urodziny dla narzeczonego

Napisał(a): Gość -

Pierwszy raz chcialabym zrobic narzeczonemu taki oryginalny i nietypowy prezent, dlatego zanim wydam pieniazki, chcialabym zasiegnac porady. Znalazlam na stronie internetowej wyjazd organizowany przez biuro podrozy funclub na mecz FC Barcelona - Real Madryt. Myślicie, że ucieszy go taki prezent, czy wolelibyście dostać coś innego? Wyjazd podziele kosztami z jego rodzinka, chodzi o sam pomysl:)
INTERIA.PL

Re: Prezent na urodziny dla narzeczonego

ja bym postawiła na jakiś typowo męski gadżet... może grę komputerową? no nie wiem, na pewno jest coś o czym gość od jakiegoś czasu marzy :) rozglądnij się w avansie, ceny mają przyzwoite, no i wybór bogaty!

Napisał(a): gość -

Mój tez jest zapalonym kibicem i na pewno ucieszyłby się z takiego prezentu ale nie stać mnie na takie prezenty. Kiedyś zrobiłam mu sama ciasto w kształcie piłki takie z pudełka kopiec kreta i je udekorowałam we wzór piłki i od tamtej pory to jego ulubione ciasto i zawsze mi o tym przypomina :))) Czasami wystarczy miły gest a nie trzeba wydawać fortuny na prezent.

Reklama

Reklama

gość jakaś gra, pendrive czy coś takiego zwykle się sprawdza
Z grami bywa problem, bo czasami mają za duże wymagania sprzętowe i komputer może nie wydalać :-) Najłatwiej chyba jest znaleźć prezent dla kogoś, kto uprawia sport. Wtedy zawsze można kupić jakiś gadżet związany z tą dyscypliną albo jakiś ciuch, na przykład koszulkę termoaktywną. Ja dostałem w tym roku od dziewczyny fajną koszulkę Hi-Tec Heros. Super sprawa. Polecam każdemu, kto ćwiczy w normalnych T-shirtach.
Załączniki:

Reklama

Jasne, że się ucieszy! To naprawdę fajny prezent dla fana piłki nożnej, tylko pytanie czy zamierzasz się z nim udać na ten wypad? Samemu może mu być trochę smutno:)
Ja tym razem zainwestuje w bardzo klasyczny prezent (rok temu zafundowałam mu lot paralotnią) i planuje zakup zegarka http://www.zl(...)s160113.
Załączniki:

Napisał(a): gość -

Wiesz, mogę Ci napisać z własnego doświadczenia, że bardzo fajnymi prezentami są przeżycia. Np. kilka miesięcy temu na swoje urodziny dostałem od mojej dziewczyny przejażdżkę ferrari:https://www.s(...)gID=150 Było bardzo fajnie. Wypytałem się później mojej drugiej ładniejszej połówki:), gdzie znalazła taki prezent, by w miarę możliwości pomysł ściągnąć, albo wykupić komuś innemu, np. z rodziny na prezent inne przeżycie. W każdym razie polecam przeżycia na prezenty.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • prezent dla narzeczonego
  • prezent na urodziny dla chłopaka
  • prezent dla narzeczonego na urodziny
  • prezent na urodziny dla narzeczonego
  • prezenty dla narzeczonego
  • urodziny narzeczonego
  • list urodzinowy dla narzeczonego
  • prezent na urodziny narzeczonego
  • pomysl na prezent dla narzeczonego na urodziny
  • co na urodziny dla narzeczonego