107
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +1
107 ppt ?

Prezent na urodziny dla narzeczonego (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Prezent na urodziny dla narzeczonego

Napisał(a): gość -

Prezent jest super! Nie ma to jak podarować komuś jakieś fajne przeżycie (a przecież taka wyprawa niewątpliwie nim jest). Sam bardzo się cieszyłem, gdy moja narzeczona wpadła na pomysł, by wykupić mi voucher z superprezenty.pl na Kurs driftingu.
INTERIA.PL

Pomysł na prezent na pewno extra. Ale kasy trzeba trochę mieć odłożonej jednak:) Ja swojemu facetowi kupowałam słuchawki do kompa, dużo gra więc stwierdziłam że mu sie przydadzą i ja będę miała więcej ciszy:) Kupowałam przez neta Kruger&Matz 660 ciemny kolor, świetnie wyglądają, są bardzo modne i oryginalne, cenę mają super jak za swoją jakość i dźwięku i dopracowania. Ogólnie to jak najbardziej trafiony prezent się okazał. :D

Reklama

Reklama

Reklama

kubi32 najlepiej kup mu sweter:d Panie lubują się w kupowaniu sweterków dla swoich facetów:d nie wiem dlaczego, ale może myślicie, że sami nie potrafimy wybrać sobie dobrego sweterka:D
prędzej softshell albo polar ;)

angie29 Nie no po prostu to zawsze dobry prezent na urodziny. W końcu nawet mężczyzna musi się w coś ubrać. To kobieta takim prezentem może wytyczyć mu co jej się podoba.
no a sportowe i outdoorowe ubrania też ma kobieta wybierać?

Napisał(a): Dracena -

Ta stronka co podałeś troche jak dla mnie zbyt rozbita motywami. Jakbym chciała z takich rzeczy wyszukiwać to chyba wolałabym allegro. Wole jednak stronę, na której wszystkie rzeczy są juz bardziej ukierunkowane na moje potrzeby poszukiwania :)Jak szukam dla faceta to wolę nie przechodzic przez tysiące innych rzeczy, których nie potrzebuję.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • prezent dla narzeczonego
  • prezent na urodziny dla chłopaka
  • prezent dla narzeczonego na urodziny
  • prezent na urodziny dla narzeczonego
  • prezenty dla narzeczonego
  • urodziny narzeczonego
  • list urodzinowy dla narzeczonego
  • prezent na urodziny narzeczonego
  • pomysl na prezent dla narzeczonego na urodziny
  • co na urodziny dla narzeczonego