32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń295
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +0
32 ppt ?

Prezent na urodziny (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Prezent na urodziny

Napisał(a): ~Jareczko -

Jeżeli budżet nie jest jakiś wielki to można pomyśleć o jakimś fajnym gadżecie elektronicznym. Dobrą alternatywą będzie też książka jeżeli lubi czytać. Bez względu jednak na to co wybierzesz pamiętaj aby dobrać też odpowiednie opakowanie prezentowe. Od siebie polecam torby prezentowe z interesującym nadrukiem jakie można dostać na przykład tu - [url=https://e-hurtownia-opakowan.pl/]https://e-hurtownia-opakowan.pl/[/url]

Re: Prezent na urodziny

Napisał(a): ~Waflowa -

Skoro tak bardzo prości jesteście, to co byś polecił na prezent? Bo sama teraz stoję przed wyzwaniem wybrania prezentu urodzinowego. Myślałam nad jakimś dodatkiem do komputera, bo mój luby uwielbia grać, a ostatnio narzeka cały czas na sprzęt

Re: Prezent na urodziny

Napisał(a): ~SimpleSolution -

To nad czym tu się zastanawiać? Kup mu coś do komputera, np. nowa klawiatura,i mysz i do tego podkładka albo coś w ten deseń. ja bym Ci polecił firmę Modecom.https://modec(...)edia.pl podpytaj delikatnie swojego lubego, co tam mu szwankuje albo czego mu brakuje i już wiesz wszystko. tylko upewnij się, żeby sam sobie tego wcześniej nie kupił!

Re: Prezent na urodziny

Napisał(a): ~Waflowa -

Od was cokolwiek wyciągnąc, to nie jest takie proste. Czesto zamiast poczekac, do jakieś okazji, to sami sobie kupujecie sprzęt. A potem jest problem, co wybrać, bo wszystko macie. Ale spróbuje podpytać i dać delikatnie do zrozumienia, żeby wstrzymał się z jakimkolwiek kupnem dodatków do komputera. Może zrozumie aluzję.

Re: Prezent na urodziny

Napisał(a): ~Facet -

Z elektroniką to dobry pomysł. Przynajmniej ja takie prezenty uwielbiam. tylko wtedy niech facet sam sobie wybierze, czyli niech to nie będzie prezent - niespodzianka, bo na czymś takim można się nieźle przejechać. Z moich typów, to jeżeli zmotoryzowany, to na pewno dobry będzie alkomat. Tak dostałem alkohit x8, bo tego typu prezent musi trzymać jakiś standard, czyli dobrze mierzyć poziom alkoholu. Zatem tania chińszczyzna odpada.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Prezent na urodziny