6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń19
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
6 ppt ?

prezent od świadkowej (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

prezent od świadkowej

Napisał(a): ~Ada -

Moja przyjaciółka zrobiła ze mnie świadkową na swoim ślubie. Uroczystość ma się odbyć w przyszłym roku, ale ja już się martwię, że nie mam pojęcia, co jej podarować. Nie wiem, co się przyjęło dawać jako prezent od świadkowej. Nie chcę popełnić faux pas. Wiem, że muszę coś dać jako prezent na ślub od świadkowej, nie samą kasę, ale co... Jeśli macie, pomysł, co jest idealnym prezentem od świadkowej, dajcie znać!
INTERIA.PL

Reklama

Re: prezent od świadkowej

Napisał(a): ~Edith -

Jako świadkowa już wiele robisz dla pary młodej - pomagasz w organizacji wesela, robisz wieczór panieński, jesteś wsparciem dla panny młodej w trudnym czasie. Kup coś symbolicznego, na co Cię stać, za to dopasowanego do niej - i jej męża.

Reklama

Napisał(a): ~Candy -

Ja nie jestem zbyt bogata, dałam, co mogłam - własnoręcznie przygotowany album ze zdjęciami młodych, butelkę wina i oryginalny wazon, pasujący do ich nowego mieszkania. Jeśli młodzi nie są małostkowi, a ty nie przesadzisz z taniością i od pier ni czem, to będzie ok :)

Napisał(a): ~Adam -

Możesz podarować im wideo z życzeniami od celebrytów i gwiazd, które lubią. Na Fanshakes.com można zamówić spersonalizowane wideo od znanych osób - muzyków, aktorów, dziennikarzy, influencerów, sportowców itd. Taki filmik mogą potem dołączyć do nagrania z Wesela więc to będzie pamiątka na całe życie :)

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: prezent od świadkowej