Odpowiadasz na:
prezent od świadkowej

~Ada
Temat dodał(a):
~Ada -
Moja przyjaciółka zrobiła ze mnie świadkową na swoim ślubie. Uroczystość ma się odbyć w przyszłym roku, ale ja już się martwię, że nie mam pojęcia, co jej podarować. Nie wiem, co się przyjęło dawać jako prezent od świadkowej. Nie chcę popełnić faux pas. Wiem, że muszę coś dać jako prezent na ślub od świadkowej, nie samą kasę, ale co... Jeśli macie, pomysł, co jest idealnym prezentem od świadkowej, dajcie znać!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: prezent od świadkowej

Napisał(a): ~Candy -

Ja nie jestem zbyt bogata, dałam, co mogłam - własnoręcznie przygotowany album ze zdjęciami młodych, butelkę wina i oryginalny wazon, pasujący do ich nowego mieszkania. Jeśli młodzi nie są małostkowi, a ty nie przesadzisz z taniością i od pier ni czem, to będzie ok :)

Napisał(a): ~Donna -

Daj to, na co Cię stać. Najważniejsze, żeby prezent był dany z serca i spełniał potrzeby - lub gust - panny młodej.

Reklama

Napisał(a): ~Edith -

Jako świadkowa już wiele robisz dla pary młodej - pomagasz w organizacji wesela, robisz wieczór panieński, jesteś wsparciem dla panny młodej w trudnym czasie. Kup coś symbolicznego, na co Cię stać, za to dopasowanego do niej - i jej męża.

Napisał(a): ~gier -

Przede wszystkim Twoim prezentem będzie zorganizowanie wieczoru panieńskiego, przygotowanie atrakcji i wraz z dziewczynami prezentu na tę okazję - najlepiej przydatnego podczas nocy poślubnej.
A na slub coś bardziej "uładzonego".

Reklama