253
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi224
  • Ocen na +0
253 ppt ?

Prezent świąteczny (225)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Prezent świąteczny

Napisał(a): gość -

Ja w tym roku wyjątkowo uważnie wsłuchiwałam się w to, co mówili moi bliscy. Bratu kupuję etui do IPada, bo ciągle narzeka, że nie ma. Mama zachwycała się moją suszarką elektryczną Totu - do ubrań - więc kupiłam jej już jakiś czas temu i już na nią czeka, a tacie wyszukałam bardzo stylowy komplet do golenia - brzytwa itp. :D Został mi tylko mój narzeczony, bo tu mam długą listę...
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Myślę, że najważniejsze to znać osobę, dla której się prezent kupuje i zastanowić się co jej akurat jest potrzebne i z czego się ucieszy :)

Czasami można wydać mnóstwo kasy, kupić genialny gadżet, a okaże się, że osoba obdarowana albo nie będzie go używać, albo wolałaby całkiem co innego.

W tym roku mamie kupię ulubione kosmetyki, tacie nie mam pojęcia co. Za to wymyśliłam już prezent dla chłopaka, co zwykle jest najbardziej skomplikowane dla mnie, bo on minimalista i dużo nie potrzebuje gratów.

Kupię mu taką skórzaną torbę: http://etorba(...)12.html

Ładna, klasyczna i elegancka. Plecak mu bardzo nie pasuje do płaszcza, torba do laptopa spoko, ale nie codziennie laptopa się nosi. A akurat promocja, to się szarpnę :)

Napisał(a): Gość -

ja swojej mamie kupuję świąteczny zestaw sensilis - ona nie lubi za bardzo wydawać kasy na siebie, a zasługuje na odrobinę luksusu. To dobre kremy, więc na pewno jej podejdą. Tacie kupuję ksiązkę o jego ukochanych mazurach, a mężowi.. to nie powiem, bo zna mój nick i jeszcze zobaczy ;)

Napisał(a): andzia86 -

Najlepiej to się podpytać. Zawsze to robię bo nie chcę popelnić gafy, jezeli ktoś nie da mi wskazówki to kupuję coś przydatnego. Mamie kupiłam filtr Dafi bo ma straszny kamień i ciągle tylko nowe czajniki kupować musiała. Tacie kupiłam sweter, ale wiem jaki lubi, więc był zadowolony. Ze swoim meżczyzną miałam problem bo nie przywiązuje wagi do prezentów , więc kupiłam zestaw kosmetyków o zapachu jaki mi się podoba :D
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • upominki świąteczne forum
  • prezent swiateczny
  • prezenty bożonarodzeniowe forum
Do góry strony: Prezent świąteczny