20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń226
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
20 ppt ?

prezenty dla babć (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: prezenty dla babć

Napisał(a): xenia11 -

pytanie, po pierwsze co to znaczy że babcia jest niestandardowa a po drugie w jakiej cenie ten prezent.może :
- butelka dobrego wina lub likieru,
- bon na zakupy.
- wypad razem w jakieś fajne miejsce które ucieszy babcie (wracamy do - pierwszego pytania) czyli park linowy, góry, park rozrywki
-voucher na zabieg u kosmetyczki (jakiś fajny masaż, maseczka)
-jakaś wykupiona wycieczka weekendowa

Napisał(a): gość -

To zalezy ile ma lat i jaką jest kobietą!Moja choc ma ukończone 60 lat to nadal świetnie wygląda ,chodzi do kosmetyczki i ubiera sie baaardzo trendy.Własciwie nie ma wielkiej róznicy między nią i moją mamą.Więc ja niedługo z moją mamą na jej urodziny a będą za miesiąc zafundujemy jej wypad do SPA na weekend,oczywiście z nami bez dziadka i ojca,same baby!!!!A jak wyglada twoja i co lubi to ty wiesz najlepiej.Myślę ,że zalezy też to od możliwości finansowych ,jak masz trochę kasy to możeflakonik fajnych perfum?

Reklama

Moja babcia ze SPA by raczej nie skorzystała, no ale u nas dochodzi wiek i zdrowie. Ja podeszłam w tym roku praktycznie i zdecydowałam sie na produkty "zdrowotne" a dokładniej coś co pomoże babci w jej dolegliwościach- stawy, kręgosłup. Kupiłam kilka rzeczy nahttp://www.me(...)lna.pl/
mają produkty "medyczne" - kupiłam na spółę z bratem rzeczy z gorczycy dla Babci- pas na kręgosłup, matę na łóżko i takie buty-skarpety gorczycowe- jak babcia siedzi i ogląda telewizję to je założy ( to na gwiazdkę dostanie) bo bardzo cierpi na bóle w kostkach

Reklama

Ja akurat nie mam problemu z prezentem dla babci. Ona uwielbia słodkości Monbana, więc co roku kupuję jej jakieś nowe rarytasy, żeby za każdym razem miała niespodziankę. W tym roku kupiłam jej orzechową czekoladę do picia i jeszcze czarneą La Provancale. Mmmmm, pycha! Orzechy, skórka i pomarańczowa i figi :)

gość Moja babcia ze SPA by raczej nie skorzystała, no ale u nas dochodzi wiek i zdrowie. Ja podeszłam w tym roku praktycznie i zdecydowałam sie na produkty "zdrowotne" a dokładniej coś co pomoże babci w jej dolegliwościach- stawy, kręgosłup. Kupiłam kilka rzeczy nahttp://www.me(...)lna.pl/
mają produkty "medyczne" - kupiłam na spółę z bratem rzeczy z gorczycy dla Babci- pas na kręgosłup, matę na łóżko i takie buty-skarpety gorczycowe- jak babcia siedzi i ogląda telewizję to je założy ( to na gwiazdkę dostanie) bo bardzo cierpi na bóle w kostkach
Świetny pomysł z tą gorczycą - zamówiłam tam mamie na prezent świąteczny taki pas właśnie i te okulary do rehabilitacji wzroku - super to

Napisał(a): andzia86 -

jeżeli lubi czytać. Ja swojej kupiłam kapcie bo ciągle narzeka, ze marzną jej nogi. Poszlam też trochę na łatwiznę i zamówiłam jej pojemniki prożniowe Dafi bo czasem coś jej zawiozę i zostawiam naczynia, a później w niewyjaśniony sposób giną, pewnie ona znowu komuś coś w nich daje bo nie pamięta czyje ( ma 88 lat) i ak miałam 5 kompletow talerzy , tak kompletnych 1 , teraz od razu przełożę w pojemnik , a talerz zabiorę. Babcia bardzo lubi sałatkę grecką i ciagle męczy mnie żebym jej robiła.

Napisał(a): Gość -

Moja babcia- bardzo żywotna kobieta uwielbia nowinki techniczne ;) I widzę, że tęsknym wzrokiem patrzy na mojego tableta. I chyba w końcu dostanie taki "drobiazg" na urodziny :) Znajdę odpowiedni. Już szukam :) Na electro.pl są fajne i myślę, że babci taki prezent się spodoba :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: prezenty dla babć