Odpowiadasz na:
prezenty dla babć

ewelinka89
Temat dodał(a):
ewelinka89 -
jakieś pomysły na fajne prezenty dla babć? moja jest dość niestandardowa i szukam czegoś co ją na prawdę ucieszy a nie kolejnego zapychacza na półkę... :)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: prezenty dla babć

Napisał(a): Zofia789 -

Ja w tym samym miejscu kupiłam bardziej ogólny album "Drzewo rodowe naszej rodziny". Zawsze chciałam zrobić drzewo mojej rodziny, ale nie miałam przystępnej formy. Tutaj widzę, że album częściowo sam mnie poprowadzi i sporo podpowie. Pracy przede mną sporo, bo stron ponad 120, a już widzę, że bez pomocy babci się nie obejdzie bo nie pamiętam wielu faktów. Ale to super, to jest mój projekt wraz z babcia na 2021 rok;-)

Re: prezenty dla babć

Napisał(a): Pyzunia45 -

~Adelka Ale super pomysły! I super babcie, np. babcia od tableta :D No moja jest bardziej taką typową, staroświecką babcią... Znalazłam na internecie taki albumhttps://moidz(...)34.html i myślę, że chyba mógłby jej przypaść do gustu. Może ktoś z was go widzaiał na żywo, zamawiał? Będę wdzięczna za opinię, nie lubię kupować kota w worku.
Ja właśnie mam w rękach wersję dla dziadka i powiem Ci, że nie spodziewałam się takiego wykonania ;-). Na zdjęciach wyglądało fajnie, ale dopiero jak dotknęłam tych grubych kartek z papieru chamois (takie kremowe retro) to czuje tę jakość. kartek jest sporo, format pozwala na wklejenie kilku zdjęć na jednej stronie. A pól do wypełniania masz tyle, że jeden wieczór to za mało. Kupuj dopóki jeszcze mają, bo na bank będziesz zachwycona!

Reklama

Re: prezenty dla babć

Napisał(a): ~Adelka -

Ale super pomysły! I super babcie, np. babcia od tableta :D No moja jest bardziej taką typową, staroświecką babcią... Znalazłam na internecie taki albumhttps://moidz(...)34.html i myślę, że chyba mógłby jej przypaść do gustu. Może ktoś z was go widzaiał na żywo, zamawiał? Będę wdzięczna za opinię, nie lubię kupować kota w worku.

Re: prezenty dla babć

Napisał(a): ~myszka101 -

Moja babcia w zeszłym roku zachwycona była z takich butów na zimę, do dziś się nimi chwali sąsiadką i znajomym z kółka kościelnego.https://alleg(...)9783228 Są czarne, wysokie, ocieplane, ze skóry ekologicznej zamszowej.

Reklama