Odpowiadasz na:
prezenty dla babć

ewelinka89
Temat dodał(a):
ewelinka89 -
jakieś pomysły na fajne prezenty dla babć? moja jest dość niestandardowa i szukam czegoś co ją na prawdę ucieszy a nie kolejnego zapychacza na półkę... :)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: prezenty dla babć

Napisał(a): Gość -

Może wykup jej pakiet na http://www.pr(...)morzem/? Jeśli babcia jest hmm... dość niestandardowa jak to napisałaś to byc moze taki wyjazd ją ucieszy :) Moja akurat jest wielką fanką typowo babcinych prezentów ;)

Napisał(a): gość -

kupiłem babci na avans.pl piecyk do chleba, ludzie oszalała ze szczęścia, no bo co innego kupić babci ? Nie wiem nie mam pomysłu, tacy ludzie z reguły żyjąw innym świecie ;p swoim świecie i nie wiele potrzebują, nie są technologiczni itd ;p ale preent sie podobał :)

Reklama

Napisał(a): gość -

My babci kupiliśmy telefon dla seniora, bardzo prosty w obsłudze myPhone Halo2 :) Teraz radzi sobie z nim świetnie.

Reklama