423
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi173
  • Ocen na +1
423 ppt ?

Prezenty, które przynoszą pecha (174)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Prezenty, które przynoszą pecha

Napisał(a): Gość -

Jachim ma rację.Jedenaście lat temu moja obecna teściowa podarowała mi rękę swojej córki.Od tej pory przestało mi się w życiu układać

hahaha...11 lat i wytrwałeś , medal ci sie należy, to chyba nie był taki zły prezent
INTERIA.PL

Jedni wierza w przesądy drudzy nie.... Jeśli już miałoby sie sprawdzić to znaczenie prezentów ma znaczenie przed ślubem to znaczy jak dwoje ludzi zaczyna swiją znajomość.. Po ślubie dostałam zegarek, łańcuszek , kilka pierścionków , portfel , butu :))) i wiele innych prezentów jestem 18 lat po ślubie .... Natomiast przed ślubem mój mąz pytał sie mnie co chcialabym dostac i najczęsciej kończylo sie to tak ze razem byliśmy na zakupach a ja wybierałam :))).. Przec mezem miałam chłopaka który na 18 urodziny kupił mi srebrną branzoletke hmm nie znam zednego przesadu o branzoletce... i miesiąc po urodzinach zerwalismy ....

Matki ,,,nie dawać dzieciom np.do nowego mieszkania obrazów ze świętymi ani krzyża .Nie dawać nikomu obrazu z wodą bo dobytek odpłynie .Narzeczonej nie dawać butów bo odejdzie .Natomiast chcesz usidlić chłopaka ??? Powieś na szyi swojego faceta poświęcony łańcuszek ...to tak jakbyś mu się uwiesiła na szyi i nie odejdzie od ciebie

Reklama

Reklama

Gość Matki ,,,nie dawać dzieciom np.do nowego mieszkania obrazów ze świętymi ani krzyża .Nie dawać nikomu obrazu z wodą bo dobytek odpłynie .Narzeczonej nie dawać butów bo odejdzie .Natomiast chcesz usidlić chłopaka ??? Powieś na szyi swojego faceta poświęcony łańcuszek ...to tak jakbyś mu się uwiesiła na szyi i nie odejdzie od ciebie
To mi się podoba! Prezenty-"pułapki". Co trzeba dać komuś, by go do siebie przywiązać?

Reklama

Gość ja zawsze dostawalam brzydkie prezenty od bylego iza kaczmarczyk radom
Bo nie lubiłaś swego byłego, to i prezenty były odbierane przez ciebie jako brzydkie. Jakbyś go kochała naprawdę, to wszystko co od niego byś dostała, byłoby piękne ;) Taka jest prawda ;)

Gość Dziwi mnie fakt, ze w dobie internetu i niesamowitego postepu jeszcze sa ludzie, ktorzy twierdza, ze cos lub ktos jest w stanie przyniesc im pecha. Ludzie SWIATLI nie wierza w przesady;) Ponadto wiara w tego rodzaju rzeczy/zjawiska, nawet traktowana z przymruzeniem oka, jest grzechem przeciwko pierwszemu przykazaniu Bozemu i nalezy sie z tego spowiadac. Nawet zabawne traktowanie tego tematu jest pierwszym krokiem wejscia w niebezbieczny obszar, jakim jest okultyzm. Chetnym moge przeslac wyklad dr hab wykladajacego na PAT-ie na ten temat;) Ludzie nawet nie maja pojecia, jak bawiac sie w rozne wrozby i przesady sprowadzaja realne nieszczescia na siebie i rodzine...
czizus, kolejny moher... co Tobie przeszkadzaja przesady... kazdy ma swoj sposob na postrzeganie i wytlumaczanie pewnych zjawisk... o ile to bezposrednio tobie nie szkodzi, nie widze powodu dlaczego to potepiac... z tego co czytam twoim sposobem na wyjasnienie rzeczy, ktorych nie rozumiesz jest religia... twoja sprawa, dopoki nie popadasz w fanatyzm..

Chusteczki - łzy; żółte kwiaty - zdrada; skarabeusz - brak pieniędzy, bieda; poświecone rzeczy (medalik, obrazek itd.) - poznanie prawdziwego oblicza, prawdy ale to chyba nie pech? Perły - łzy i nieszczęścia; kapcie - rozstanie, koszula nocna (piżama) - choroba; jajka - niezgoda, rostanie. Sprawdzone wszystkie na własnej skórze i nie tylko!

Ja swojemu chłopakowi dałam buty i krzyż. Byliśmy wcześniej ze sobą ponad sześć lat i wszyscy , a najbardziej chyba my sami wierzyliśmy w to ,że nic nas nie rozłączy. Ten prezent dany był trochę jakby na przekór zabobonom, ja od niego dostałam bieliznę. W nosie mieliśmy wszystkie dobre rady.Niestety, rozstaliśmy się. Było to ponad 20 lat temu, ale dziś gdybym mogła cofnąć czas, nie prowokowałabym losu,nie wiadomo ,czy te przedmioty wpłynęły na dalszy splot zdarzeń, nie zmienia to jednak faktu , że nie jesteśmy razem.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jakich prezentów nie powinno się dawać
  • ostre przedmioty podarunki
  • czy mozna dac krzyzyk w prezencie
  • dlaczego nie daje się zegarków w prezencie
  • kaktusy przynosza szczescie pl
  • czego nie daje się w prezencie
  • jakich prezentów się nie daje
  • czy perły przynoszą pecha
  • prezent krzyżyk
  • czy mozna komus podarowac wrzos