419
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi173
  • Ocen na +1
419 ppt ?

Prezenty, które przynoszą pecha (174)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Prezenty, które przynoszą pecha

Napisał(a): Gość -

dzięki wam dowiedziałam się, że już dawno powinnam rozejść się z facetem - 3 lata temu dostałam od niego kolczyki, 2 lata temu też kolczyki na Mikołaja, zegarek na urodziny; w tym roku wybrałam sobie zegarek na Mikołaja, a jemu kupiłam krem nawilżający + komplet zapasówek do maszynki (a teraz dowiaduję się, że to też zakazane).
INTERIA.PL

Mam kilka par kolczyków, kilka sznurów pereł, pierścionki, które w prezencie podarował mi mój mąż. Dzięki Bogu niedawno obchodziliśmy 40 rocznicę ślubu, bo w związku małżeńskim najważniejsza jest miłość, przyjaźń i szacunek !!!

Co przynosi pecha------chusteczki, buty, krzyż zegarek, ostre przedmioty, łańcuszek na szyje,chyba dość tych pechowców bo mnie się sprawdziło i sama dawałam aby zakończyć pewne znajomości hihihi OLA
Gość I co tez ma dac synowej husteczki???

Reklama

Reklama

Reklama

Gość ja dałem mojej zonie buty, zegarek, łańcuszek i poszła z innym
po 16 latach DOBRZE ZE JESZCZE JESTEM MŁODY ( 37 lat ) to mogę poszaleć :)
Ludzie w jakim Wy swiecie zyjecie!!!? To nie dlatego zona odeszla od Ciebie ze jej dales buty, zegarek i lancuszek! Dlatego, ze albo sie Toba znudzila... albo Ty juz za bardzo sie przyzwyczailes ze masz zone i przestales o jej wzgledy zabiegac, patrzec na nia jak na kobiete i traktowac pewnie jak sluzaca... dlatego odeszla... bo inny dostregl w niej na nowo kobiete... Zwiazek trzeba pielegnowac caly czas a zwlaszcza po slubie!!!! A nie potem jak sie cos nie udalo, to zwalac na prezenty przynoszace pecha. Co za idiotyzm!!!
W Polsce kot czarny ponoc przynosi pecha a w Anglii jest zupelnie odwrotnie! Co za bzdury ludzie tu opowiadacie! Sami tego pecha wywolujecie, bo w to chcecie wierzyc... a za swoje nieszczescia wieksze lub mniejsze obwiniacie rzeczy przynoszace pecha bo inaczej nie umiecie sobie tego wytlumaczyc lub po prostu nie chcecie! Brak mi slow... doslownie sredniowieczne zabobony i glupota ludzka!

Pechowe prezenty ? to jest generalnie cos takiego ? :P
Sa gusta i gusciki, oraz ZABOBONY ! :)

Ja ciesze sie z wszystkiego co dostane nie istotne czy jest to do konca praktyczne dla mnie :D - wazne by nie sprawic przykrosci temu kto nam to podarowal :)

A pech ? . w duszy z pechem, mam duzo niemalowanym mebli w domu wiec moge odpukac :D

Też się dziwię:P Ja ostatnio dostalam od corki ksiazke Akademia wizażu:)) Moglabym sie obrazic i zapytac czy uwaza ze jestem brzydka lub ze nie ptorafie o siebiezadbac, ale przeciez nie dlatego mi podarowala te ksiazke..

Nie wolno dawać w prezencie butów, bo ten ktoś odejdzie. Albo zegarków, bo liczysz czas do rozstania. To są oczywiście zabobony, ale kiedy mój facet kupił mi na gwiazdkę buty, bardzo się potem kłóciliśmy (to zbieg okoliczności) i oddałam mu kasę za te buty :)

Napisał(a): gość -

Nigdy nie wierzyłam ale

Na komunie dostałam krzyżyk gdzieś się zgubił

Od 1 chłopaka dostałam PERŁY bardzo ładne ale młoda dziewczyna żadko zakłada taką biżuterie zresztą żadko chodze w ozdobach.

założyłam na uroczystość rodzinną miesiąc póżniej zmarł mój Tato

po 5 latach założyłam na wigilje po 3 miesiącach będąc w ciąży dowiedzialam się że mam raka

W małżeństwie dużo łez

I nie wiem czy to ten prezent czy nie ale je oddam tylko czy to pomoże? Nie mam z tym człowiekiem kontaktu żeby mu zapłacić. Jak myślicie co można zrobić ?

Jak poznałam mojego męża on razem ze swoim wspólnikiem kupili sobie w prezencie zegarki po roku rozeszli się z wielkim hukiem
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ostre przedmioty podarunki
  • jakich prezentów nie powinno się dawać
  • czy mozna komus podarowac wrzos
  • czy perły przynoszą pecha
  • jakich prezentów się nie daje
  • czego nie daje się w prezencie
  • prezent krzyżyk
  • czy mozna dac krzyzyk w prezencie
  • kaktusy przynosza szczescie pl
  • dlaczego nie daje się zegarków w prezencie