419
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi173
  • Ocen na +1
419 ppt ?

Prezenty, które przynoszą pecha (174)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Prezenty, które przynoszą pecha

Napisał(a): gość -

Moja mama wierzy w atkie rzeczy wiec i od niej wiem co na prezent sie nie nadaje. Nigdy nie dawaj nikomu zegarka ani butów, sa na odejscie, sama sie o tym przekonalam kiedy chlopak mnie obdarowal pieknym zegarkiem. Mama byla przeciwna,ja nie wierzylam. Miesiac pozniej znajomosc sie zakonczyla. Innemu z kolei kupilam zwykle kapcie (ale to tez buty) ,chlopak odszedl. Perly sa rowniez na rozstanie.
Husteczki(te materialowe ) sa na placz wiec zwykle kojarza sie z tragediá.
Fakt, także dostałam od chłopaka zegazek, góra 2 miesiące później rozstaliśmy się, dzień po rozstaniu zegarek(wskazówka) stanął w miejscu i już tak pozostało.

Każdy uwielbia dostawać prezenty. Czasem jednak zdarza się, że okazują się nietrafione lub - co gorsza - przynoszą pecha. Obdarowany z grzeczności nie przyznaje się, że ciąży na nim tragiczne fatum i ciągle chwali jakże wspaniały prezent. W rzeczywistości jednak upominek jest przyczyną wszelakich nieszczęść - a to oblejemy się kawą, dostaniemy mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu, zgubimy klucze do mieszkania... Dostaliście kiedyś prezent - pechowiec?

Reklama

Tak niedaje się w prezencie krzyża :jeżeli kupisz sobie sam to cię chroni.Ja dostałam w prezencie różaniec i odtego czasu dzieje sie ze mną zle.wszystko mam przekazane od tego kogoś,
TO JEST ŚWIĘTA PRAWDA

CHCESZ MIEĆ RÓŻANIEC KUP SOBIE SAM SAMA.

Reklama

Tak niedaje się w prezencie krzyża :jeżeli kupisz sobie sam to cię chroni.Ja dostałam w prezencie różaniec i odtego czasu dzieje sie ze mną zle.wszystko mam przekazane od tego kogoś,
TO JEST ŚWIĘTA PRAWDA

CHCESZ MIEĆ RÓŻANIEC KUP SOBIE SAM SAMA.

Reklama

Napisał(a): ~daria -

zalezy ile ma lat, ale mozesz kupic nawet na pozniej jakies ladne kolczyki zobacz sobie srebrne z jubilea pl maja oryginalne wiec bedzie miala na lata, bo bedzie je szanowała. Srebro jest próby 925 a wiem że takim dziewczynkom bizuteria sie strasznie podoba

Napisał(a): troskliwamisiaa -

gość Ja dostalam perly od chlopaka na urodziny i po 5 miesiacach sie rozstalismy ;(
A jakbyś pozbyła się takiego prezentu? Ja tak robię z poświątecznymihttps://abcpo(...)zenty/. Wystawiam je gdzieś oddaje i sama nie wiem, ale nie mam takich odczuć. Może pozbywając się tego klątwa przestaje działać? Chociaż jak się teraz zastanowię, to też rozstałam się z chłopakiem ileś po tym jak dostałam od niego bransoletkę. Chociaż może łatwiej jest zwalać na różne przedmioty? W każdym razie jeśli to faktycznie ma jakieś działanie to pozbądź się ich.

Napisał(a): ~wiktorjaniak -

Ostatnio dużo slyszę o tej marce i za radą przyjaciela zamówiłem sobie jeden model. Mówie o miugo oczywiscie. Strona bardzo przyjazna i zegarki wyglądają na precyzyjnie wykonane. Ale dam znać jak przesyłka przyjdzie...przyznam, że troche nie mogę sie doczekać :)

Napisał(a): ~madziula -

Na prawdę? Zegarek, który odlicza czas do rozstania? To może powinnam zacząć odliczać, bo na ostatnie urodziny kupiłam chłopakowi Xonixa xD Może już lada dzień będę przeżywać dramat, bo "czas się skończy" XD

Napisał(a): ~topka22 -

Jejku wiadomo, że czasem się zdarzy, ale ludzie to zbieg okoliczności! To co, jak dostałam swojego Oceanic'a na urodziny od chłopaka już dwa lata temu to znaczy, że jesteśmy wyjątkiem, czy może mam już się rozglądać za kolejnym bo nasze dni są policzone? :D

Napisał(a): ~rerega -

rastabasta1 Nie wolno dawać w prezencie butów, bo ten ktoś odejdzie. Albo zegarków, bo liczysz czas do rozstania. To są oczywiście zabobony, ale kiedy mój facet kupił mi na gwiazdkę buty, bardzo się potem kłóciliśmy (to zbieg okoliczności) i oddałam mu kasę za te buty :)
nie prawda, ja dostalam od chlopaka rok temu zegarek xonix. caly czas sie zblizamy do siebie i nie ma opcji chyba zeby cos sie zmienilo
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ostre przedmioty podarunki
  • jakich prezentów nie powinno się dawać
  • czy mozna komus podarowac wrzos
  • czy perły przynoszą pecha
  • jakich prezentów się nie daje
  • czego nie daje się w prezencie
  • prezent krzyżyk
  • czy mozna dac krzyzyk w prezencie
  • kaktusy przynosza szczescie pl
  • dlaczego nie daje się zegarków w prezencie