420
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi173
  • Ocen na +1
420 ppt ?

Prezenty, które przynoszą pecha (174)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Prezenty, które przynoszą pecha

Napisał(a): Gość -

Gość Ja swojemu chłopakowi dałam buty i krzyż. Byliśmy wcześniej ze sobą ponad sześć lat i wszyscy , a najbardziej chyba my sami wierzyliśmy w to ,że nic nas nie rozłączy. Ten prezent dany był trochę jakby na przekór zabobonom, ja od niego dostałam bieliznę. W nosie mieliśmy wszystkie dobre rady.Niestety, rozstaliśmy się. Było to ponad 20 lat temu, ale dziś gdybym mogła cofnąć czas, nie prowokowałabym losu,nie wiadomo ,czy te przedmioty wpłynęły na dalszy splot zdarzeń, nie zmienia to jednak faktu , że nie jesteśmy razem.
U nas było dokładnie tak samo, z tym, że my byliśmy 4lata razem. Nigdy się nie kłóciliśmy, nawet jego mama ciągle mówiła:,,wy to już będziecie razem". No i kupiłam mu te nieszczęsne buty.Trzy miesiące później odszedł. I chociaż to było ponad 10 lat temu nadal pluję sobie w brodę, bo miałabym dobrego męża.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

To jest trochę tak jak z trzynastym w piątek. Jak ma się coś stać, to i tak się stanie, czy będziecie dawać prezenty, czy nie... Cała masa złych rzeczy dzieje się w życiu każdego człowieka przez całe życie. Ale jak chcecie sobie tłumaczyć złe wydarzenia prezentami, czarnymi kotami, albo piątkiem trzynastego, to nie przeszkadzam.

Zegar ! Kiedys kupilam znajomym zegar na sciane do nowego mieszkania. Po krotkim czasie ich tato zmarl a ja do dzis mam wyrzuty sumienia. Rowniez kupilam dla mojego chlopaka zegarek na reke i dla siebie taki sam. Kiedys w nocy przysnil mi sie zepsuty zegar scienny, caly polamany. Rano wstalam i w pokoju znalazlam jego zegarek, wlozyl go do limadla i znisczyl........to bylo nasze 10 lat. Koniec zwiazku. Dzis kupilam sobie zegar scienny bo sie spozniam wszedzie, i nie wiem co z nim zrobic, czy przyniesie mi pecha czy nie:(

Reklama

Ja uważam że po prostu samo myslenie o pechu sciąga na nas jakieś niedobre wydarzenia....najważniejsze to mysleć POZYTYWNIE !! Sprawdzone, jestem 25 lat po ślubie i wszystkie te prezenty pechowe przerobiłam....i co? Jesteśmy razem i wszystko jest ok....Nie szukajcie sensacji tam gdzie jej nie ma.....Trzymajcie się ciepło!!

Krzyza nie kupuje sie samemu , Krzyz nalezy komus podarowac ( tak mowi moja mama i babcia - ale nikt nie wie czemu ) , a co do kolczykow to bzdura i szukanie przyczyny konca zwiazku , tak samo mowia ze jak od faceta dostaniesz buty to niby on odejdzie , ja juz i kolczyki i buty dostalam a malzejstwo kazdego dnia coraz lepsze ;-) pracujcie nad zwiazkiem a nie szukajcie winnego !!

Gość
Gość Dziwi mnie fakt, ze w dobie internetu i niesamowitego postepu jeszcze sa ludzie, ktorzy twierdza, ze cos lub ktos jest w stanie przyniesc im pecha. Ludzie SWIATLI nie wierza w przesady;) Ponadto wiara w tego rodzaju rzeczy/zjawiska, nawet traktowana z przymruzeniem oka, jest grzechem przeciwko pierwszemu przykazaniu Bozemu i nalezy sie z tego spowiadac. Nawet zabawne traktowanie tego tematu jest pierwszym krokiem wejscia w niebezbieczny obszar, jakim jest okultyzm. Chetnym moge przeslac wyklad dr hab wykladajacego na PAT-ie na ten temat;) Ludzie nawet nie maja pojecia, jak bawiac sie w rozne wrozby i przesady sprowadzaja realne nieszczescia na siebie i rodzine...
Toż to dopiero komedia; światły człwioeku! Hahahahhahaha!
Co rechoczesz zacofana parodio czlowieka??
Jak dla mnie te przesady to jedna wielka bzdura...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jakich prezentów nie powinno się dawać
  • ostre przedmioty podarunki
  • czy mozna dac krzyzyk w prezencie
  • dlaczego nie daje się zegarków w prezencie
  • kaktusy przynosza szczescie pl
  • czego nie daje się w prezencie
  • jakich prezentów się nie daje
  • czy perły przynoszą pecha
  • prezent krzyżyk
  • czy mozna komus podarowac wrzos