403
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi166
  • Ocen na +1
403 ppt ?

Prezenty, które przynoszą pecha (167)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Prezenty, które przynoszą pecha

Napisał(a): Gość -

Gość Podobno nie daje się butów bo ta osoba odejdzie a ja mojej dziewczynie co roku daje buty i jakoś odejść nie chcę
doszuć jej słonia z trąba do góry i kolczyki. Pierwszy ponoć pechowy, drugi prezent też ma spowodować odejście jak twierdza na tym forum. Chyba, że nie chcesz odejścia. Wtedy przykuj ja łańcuchem do kaloryfera. Może być srebrny lub złoty. Łańcuch oczywiscie.
INTERIA.PL

Gość kolczyki to i mnie przyniosly pecha;-(
A mnie kolczyki od 30 lat przynoszą szczęście!:))) Uwielbiam je wybierać, mój men płaci, bo ma życzenie właśnie mi je kupić!:) Świetna sprawa!:) Na wiosnę mam otrzymać następne, ostatnie dostalam miesiąc temu, a wszystkie są kosztowne, ale nie przekręcają mi w głowie, a menowi w kieszeni:)Nie wierzcie w bzduuury! Kobiety uwielbiają kolczyki, biżuterię, kwiaty, mężczyźni! róbcie im prezenty, a kobietki, przyjmujcie wszystko i dajcie prezent swojemu menowi w postaci...świetnego seksu!:)
53 latka:)))

Reklama

Gość
Gość Krzyża nie daje sie dzieciom na chrzciny ani na komunie bo będą dzwigać krzyż cale zycie. u mnie sie to sprawdzilo.
Nie ma czegoś takiego jak pechowe prezenty. Nie można wierzyć w przesądy: czarne koty, drabiny, nadlatujące Nibiru, 2012. Litania tych głupot jest niewyobrażalnie długa. Nie można dawać chusteczek - bo to na łzy. W dzień ślubu pannie młodej nie wolno dawać pereł - bo to przynosi nieszczęście, we Francji jest dokładnie odwrotnie - matka panny młodej powinna w tym dniu darować jej coś z perłami! W Polsce słoń z podniesioną trąbą przynosi szczęście, ale w Indiach jest dokładnie odwrotnie. Rozumiem że nie wolno komuś dawać krzyża, a jeśli ktoś jest Żydem, to czego nie wolno mu dawać? Gwiazdy Dawida? W dniu ślubu pan młody nie powinien widzieć swej wybranki aż do chwili przed ołtarzem. Kto to ustalił? Kto o tym zdecydował i kto to wymyślił? W jakiej religii jest to napisane? W POGAŃSKIEJ! Więc zanim zaczniemy powtarzać jakieś bzdety, zastanówmy się, w co tak naprawdę wierzymy. Lećmy w kosmos, zdobywajmy Wszechświat i Boga miejmy w sercu. I nie przejmujmy się solą rozsypaną na stole ;-))) P.S. Pamiętam jak jeden znajomy skrzyczał żonę kiedy ta wysypała sól na stół. Krzyczał, że teraz będzie awantura ;-D No i rzeczywiście była... Może sami chcemy w to wierzyć?
w 100% się zgadzam. Po co wierzyć w takie bzdury? Zawsze jest tak,że kiedy coś dostaniemy y to samo nam się to dopisuje i mówimy `aha,to dlatego że dostałam ten zegarek` czy perły czy cokolwiek innego. Głupota jak dla mnie

Reklama

Gość Ja słyszałam,że kiedy mężczyzna daje kobiecie w prezencie kolczyki to przynosi to pecha i koniec miłości....w moim przypadku też tak niestety było....
ALE ZAPEWNE NIE KOLCZYKI BYŁY PRZYCZYNĄ ROZPADU TEGO ZWIĄZKU ...?

Reklama

mam taka refleksje po przeczytaniu tematu postu : - otóż myślę ze osoba która wymyśliła ten temat to specyficzny prezent przynoszacy pecha. To jeden wielki pech być tak ubgim duchowo i zredukowanym umysłowo. Gratuluje idiotyzmie

Gość Krzyza nie kupuje sie samemu , Krzyz nalezy komus podarowac ( tak mowi moja mama i babcia - ale nikt nie wie czemu ) , a co do kolczykow to bzdura i szukanie przyczyny konca zwiazku , tak samo mowia ze jak od faceta dostaniesz buty to niby on odejdzie , ja juz i kolczyki i buty dostalam a malzejstwo kazdego dnia coraz lepsze ;-) pracujcie nad zwiazkiem a nie szukajcie winnego !!
CO DO KRZYŻA... SŁYSZAŁAM TEORIE ODWROTNĄ: ŻE NIE WOLNO KOMUS KUPOWAC KRZYŻA BO SIE PODOBNO OBDARUJE KRZYŻEM=CZYLI NIESZCZĘŚCIEM=BEDZIESZ NOSIŁ CUDZY "KRZYŻ". OCZYWIŚCIE NIE WIERZĘ W TAKIE TEORIE, BO CÓŻ ZŁEGO MOŻE BYC W KRZYZU KTÓRY JEST SYMBOLEM CHREŚCIJAŃSTWA I JEŚLI OBDAROWIJĄCY DAJE KRZYŻ TO JEST TO WYRAZ JEGO GŁEBOKIEJ WIARY I CHĘCI JEJ PRZEKAZANIA INNEJ OSOBIE. JA NIE DOSTAŁAM KRZYŻA NIESTETY ALE GO SOBIE KUPIŁAM I JEST MOJĄ ŚWIĘTOŚCIĄ = ŚWIECCY POWIEDZIELI BY TALIZMANEM, JA MÓWIĘ ŚWIĘTOŚCIĄ I CZUJĘ SIE Z NIM BEZPIECZNA.

Gość mam taka refleksje po przeczytaniu tematu postu : - otóż myślę ze osoba która wymyśliła ten temat to specyficzny prezent przynoszacy pecha. To jeden wielki pech być tak ubgim duchowo i zredukowanym umysłowo. Gratuluje idiotyzmie
ZGADZAM SIĘ W 100%

Hm...no...zawsze jakieś przesądy są i ludzie niektórzy w nie wierzą ale mi to TITO !! Jeżeli mam coś kupić w prezencie to
kupuję to na co mnie stać !! I coś takiego przydatnego osobie co jej brakuje..np..album,rękawiczki,szalik... A...o tym że się krzyża nie kupuje to słyszałem a jestem z Wielkopolski bo krzyż ma każdy na sobie i nosi go cały czas. A...i o butach też słyszałem jak jeszcze czarne... że osoba odejdzie szybko...No i niektórzy się też śmiali mówili ..co do trumny mi już buty kupiłeś...

Słyszałem ,że nie powinno się przyjmować łańcuszków od kobiety !! Bo to znaczy ,że chce Cie przywiązać do siebie i całe życie będziesz przy niej jak piesek na smyczy. Panowie Uważajcie !!!!!!! :) Tak samo mówią żeby się za siebie nie oglądać bo się stare złe sprawy powtarzają. Ale jak się nie oglądać jak idzie śliczna kobieta ???

moj ojciec kupil mamie zloty pierscionek z szafirem za polowe ceny bo jubiler chcial sie go pozbyc po trzech latach umarl mi ojciec potem mama podarowala mi go, ja rozeszlam sie zmezem , gdy go nosilam zawsze przytrafial mi sie pech wiiec teraz lezy w szufladzie i mam spokoj
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ostre przedmioty podarunki
  • jakich prezentów nie powinno się dawać
  • czy perły przynoszą pecha
  • jakich prezentów się nie daje
  • czego nie daje się w prezencie
  • prezent krzyżyk
  • czy mozna dac krzyzyk w prezencie
  • kaktusy przynosza szczescie pl
  • dlaczego nie daje się zegarków w prezencie
  • cxy bozie sie komus kupuje