419
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi173
  • Ocen na +1
419 ppt ?

Prezenty, które przynoszą pecha (174)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Prezenty, które przynoszą pecha

Napisał(a): Gość -

gdy mój syn dostał na urodziny ZEGAREK , czułam niepokój , był bardzo drogi, zabraniałam mu zabierać go do szkoły, na dyskotekę, a zegarek czekał...aż minęło parę lat...złamał, a właściwie urwał mu rękę, bo bransoleta nie zerwała się- miała BLOKADĘ-w czasie wypadku- opinia LEKARSKA- ,,ZEGAREK RĘKĘ CI ZAŁATWIŁ,,właściwie bransoleta, ale tworzyła z nim jedno...słyszałam póżniej ,że podarowany zegarek lubi LICZYĆ czyjś czas, ucieszyłam się, że się zniszczył...

Reklama

Gość Ja słyszałam,że kiedy mężczyzna daje kobiecie w prezencie kolczyki to przynosi to pecha i koniec miłości....w moim przypadku też tak niestety było....
u mnie to nie podziałało, mój obecny mąż za czasów narzeczeństwa podarował mi kilka par kolczyków i jest wszystko ok. jesteśmy już razem kilkanaście lat i jakoś leci.

Reklama

Simram11 -dostać od swojego chłopaka białą różę - to wróży zakończenie znajomości. Niestety sprawdzilo mi się to.
Żołta dostatać zdrada, a czerwona miłość! Ale ten prezent nie przynosi pecha tylko daje do zrozumienia coś bez słów:)

za chwilkę okaże się że nawet kostka czekolady dana w prezencie jest pechowa. No nie wierzcie w zabobony i nie wymyślajcie jakiś innych dodatkowych rzeczy, których nie należy dawać. Bo wkrótce święta Bożego Narodzenia - okażą się po prostu posiadówką przy stole . o!

Gość Perły przynoszą pecha...ponoć nie tylko te włożone na własny ślub, ale i te otrzymane w prezencie.
ktoś pisał, że kolczyków się nie daje
A ja dostałam od mojego chłopaka kolczyki z prawdziwymi perłami... jakieś 18 m-cy później został moim mężem... dalej kupuje mi kolczyki.. i buty też ( ktoś o nich pisał) i nic złego w naszym małżeństwie się nie dzieje :)

to tylko głupie zabobony i czasem tylko zbieg okoliczności.. :D

Gość
Gość Krzyża nie daje sie dzieciom na chrzciny ani na komunie bo będą dzwigać krzyż cale zycie. u mnie sie to sprawdzilo.
Nie ma czegoś takiego jak pechowe prezenty. Nie można wierzyć w przesądy: czarne koty, drabiny, nadlatujące Nibiru, 2012. Litania tych głupot jest niewyobrażalnie długa. Nie można dawać chusteczek - bo to na łzy. W dzień ślubu pannie młodej nie wolno dawać pereł - bo to przynosi nieszczęście, we Francji jest dokładnie odwrotnie - matka panny młodej powinna w tym dniu darować jej coś z perłami! W Polsce słoń z podniesioną trąbą przynosi szczęście, ale w Indiach jest dokładnie odwrotnie. Rozumiem że nie wolno komuś dawać krzyża, a jeśli ktoś jest Żydem, to czego nie wolno mu dawać? Gwiazdy Dawida? W dniu ślubu pan młody nie powinien widzieć swej wybranki aż do chwili przed ołtarzem. Kto to ustalił? Kto o tym zdecydował i kto to wymyślił? W jakiej religii jest to napisane? W POGAŃSKIEJ! Więc zanim zaczniemy powtarzać jakieś bzdety, zastanówmy się, w co tak naprawdę wierzymy. Lećmy w kosmos, zdobywajmy Wszechświat i Boga miejmy w sercu. I nie przejmujmy się solą rozsypaną na stole ;-))) P.S. Pamiętam jak jeden znajomy skrzyczał żonę kiedy ta wysypała sól na stół. Krzyczał, że teraz będzie awantura ;-D No i rzeczywiście była... Może sami chcemy w to wierzyć?
Brawo. W pełni popieram Twoją wypowiedź.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ostre przedmioty podarunki
  • jakich prezentów nie powinno się dawać
  • czy mozna komus podarowac wrzos
  • czy perły przynoszą pecha
  • jakich prezentów się nie daje
  • czego nie daje się w prezencie
  • prezent krzyżyk
  • czy mozna dac krzyzyk w prezencie
  • kaktusy przynosza szczescie pl
  • dlaczego nie daje się zegarków w prezencie