Odpowiadasz na:
Prezenty, które przynoszą pecha

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Każdy uwielbia dostawać prezenty. Czasem jednak zdarza się, że okazują się nietrafione lub - co gorsza - przynoszą pecha. Obdarowany z grzeczności nie przyznaje się, że ciąży na nim tragiczne fatum i ciągle chwali jakże wspaniały prezent. W rzeczywistości jednak upominek jest przyczyną wszelakich nieszczęść - a to oblejemy się kawą, dostaniemy mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu, zgubimy klucze do mieszkania... Dostaliście kiedyś prezent - pechowiec?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Prezenty, które przynoszą pecha

Napisał(a): gość -

Ale po ślubie czy nie? Skoro ,10 lat se żyjecie bez ślubu to to raczej szczęście nie jest.

W małżeństwie mąż może ci wszystko dawać bo jesteście związani. Inaczej by było gdyby obcy facet dał ci kolczyki prawda?

Reklama

Odejść nie chce ale na pewno też nie będzie twoja dziewczyna w przyszłości. To jest tak że to są znaki dla nas samych .to nie jest tak że kupisz buty i nagle ten ktoś zniknie. To jest poprostu znak że ta osoba nie jest dla ciebie czy ty dla niej.. i w odpowiednim czasie się rozstaniecie.

Ja miałam czerwone kolczyki które dostałam od mamy a ona od swojego ojca. Onemnie chroniły. Nosiłam tylko je. Aż w końcu koleżanka mi je ukradła i w moim życiu zaczęło się dziać duuuzo złego i utracilam zdrowie. Ale wiem też że ten kto kradnie zwłaszcza metalowe rzeczy które były częścią ciebie bo metalowe rzeczy wiaza się z toba to wtedy ta osoba będzie miała podwójnego pecha.

Reklama