78
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +-1
78 ppt ?

Prezerwatywa odbiera przyjemność seksu? (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Prezerwatywa odbiera przyjemność seksu?

Napisał(a): Gość -

Tak twierdzi mój facet, który przez to nie chce stosować takiej antykoncepcji.
Mnie nie odpowiadają tabletki, bo już miałam kiedyś przez nie problemy, z których ledwo wyszłam i nie dam rady przechodzić drugi raz przez takie skutki uboczne. Mam fobię przed tabletkami, ogólnie przed hormonami w jakiejkolwiek formie a on jakoś nie potrafi tego zrozumieć...
Zarzuca mi, że dla poprzedniego partnera mogłam stosować tabletki, a dla niego to już nie mogę... zupełny brak wyrozumiałości i troski o moje zdrowie!
W każdym razie kłócimy się o te prezerwatywy, bo nigdy nie spotkałam się z takim zdaniem, że one odbierają przyjemność seksu.
Czy to jest jego "przypadłość", czy ktoś jeszcze tak ma?
Możecie mi pomóc to jakoś zrozumieć?
Ktoś wyjaśni?
Bardzo proszę.
INTERIA.PL

Re: Prezerwatywa odbiera przyjemność seksu?

Napisał(a): gość -

Może nie ma wzwodu w prezerwatywie albo szybko go traci? I wstydzie się do tego przyznać. Ale właściwie obojętnie jaka jest przyczyna jego zachowania, to jest egoistą i nie interesuje go twoje zdrowie tylko własne zadowolenie. A to nie jest partner na przyszłośc. Bo już w tym przypadku widać, ze zawsze wybierze coś na czym jemu zależy, a twoje potrzeby będą mniej istotne. Zdrowie jest najważniejsze, to fizyczne i psychiczne! A przy nim psychika ci w pewnym momencie siądzie. Zastanów się czy chcesz taką znajomośc kontynuować?

Reklama

maryska09 Tak twierdzi mój facet, który przez to nie chce stosować takiej antykoncepcji.
Mnie nie odpowiadają tabletki, bo już miałam kiedyś przez nie problemy, z których ledwo wyszłam i nie dam rady przechodzić drugi raz przez takie skutki uboczne. Mam fobię przed tabletkami, ogólnie przed hormonami w jakiejkolwiek formie a on jakoś nie potrafi tego zrozumieć...
Zarzuca mi, że dla poprzedniego partnera mogłam stosować tabletki, a dla niego to już nie mogę... zupełny brak wyrozumiałości i troski o moje zdrowie!
W każdym razie kłócimy się o te prezerwatywy, bo nigdy nie spotkałam się z takim zdaniem, że one odbierają przyjemność seksu.
Ktoś wyjaśni?
Bardzo proszę.
O rany!
Też nie cierpię prezerwatyw, nie znoszę. blee
Ale czy tylko prezerwatywy i tabletki są na rynku jako środki antykoncepcyjne? Niech Ci zafunduje spiralę i po kłopocie? Też nie lubisz? Czy może inny powód na "nie" znajdziecie.

Reklama

Kressska
maryska09 Tak twierdzi mój facet, który przez to nie chce stosować takiej antykoncepcji.
Ktoś wyjaśni?
Bardzo proszę.
O rany!
Też nie cierpię prezerwatyw, nie znoszę. blee
Ale czy tylko prezerwatywy i tabletki są na rynku jako środki antykoncepcyjne? Niech Ci zafunduje spiralę i po kłopocie? Też nie lubisz? Czy może inny powód na "nie" znajdziecie.
to ty tez to robisz?????

Napisał(a): Tris -

Kobieto i Ty z nim jeszcze jesteś.........., przecież to widać od razu, że nie zależy mu na Tobie, że Cię nie kocha, zależy mu tylko na seksie i na Twoim ciału, gdyby Cię kochał to by nigdy nie zmuszał Cię w taki sposób do brania tabletek, a co będzie gdy kiedyś np. na coś zachorujesz...... lub po prostu urodzisz dziecko i nie będziesz mogła przez jakiś czas uprawiać seksu......, co wtedy......, przecież on Cię od razu zdradzi, skoro teraz nie potrafi się poświęcić, to wtedy tym bardziej będzie miał Cię gdzieś i zdradzi Cię, taki związek, z takim facetem nie ma przyszłości, on prędzej lub później się rozleci, najlepiej dla Ciebie, żeby stało się to jak najszybciej i z Twojej decyzji, żebyś potem nie musiała cierpieć......

Reklama

Napisał(a): gość -

Pewnie że odbiera przyjemność, na jego miejscu kazał bym Ci ubrać gumowe rękawiczki, a co tam cały gumowy kombinezon z małą dziurką w kroczu zanim pojdziemy do lozka.
Skoro tak przepadasz za gumą to kup sobie gumowe dildo.
Pisze z taką "pretęchą" bo poza tabletkami, które pewnie miałaś źle dobrane jest wiele innych środków.

Napisał(a): EmilloD -

To tak jak jeść cukierka przez papierek. Ja nie lubię prezerwatyw i nie stosuję. Jest kilka technik które umożliwią seks bez prezerwatywy, ale najważniejsze żeby to facet wiedział do kiedy jest w stanie wytrzymać. Słyszałem, że jest możliwość osiągnięcia orgazmu bez wytrysku. Nie wiem ja jakoś nie miałem, aczkolwiek raz prawie prawie:) Po za tym kobieta ma dni płodne i nie. Tu musisz sama wiedzieć co i kiedy przechodzisz.

A Wy co

Napisał(a): EmilloD -

A Wy co naśmiewacie się z tego typu tematu to jesteście mało wykształceni. Bo SEKS to nie tylko wsadzić i wyjąć i se dojść a pena zabawa, rozkosz czy można powiedzieć uniesienie gdzie podczas orgazmu drży całe ciało, rozstępuje się ziemia a z nieba spadają gwiazdy. Jak czegoś takiego nie mieliście to se tylko można powiedzieć zakisiliście ogóra!!!! Seks to piękna sprawa ale żeby było cudnie trzeba wiedzieć co partnerka bądź partner lubią!!

Gumka uniemożliwia osiągnięcie takiego orgazmu. Nie czuje się w pełni kobiety, jej wnętrza:)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • nie umiem w prezerwatywie
  • czy seks w prezerwatywie jest przyjemny forum
  • czy seks w kondonie daje roskosz
Do góry strony: Prezerwatywa odbiera przyjemność seksu?