28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń174
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +20
28 ppt ?

PREZES PIS JAROSŁAW KACZYŃSKI ZEMŚCIŁ SIĘ NA ROMANIE GIERYCHU (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

PREZES PIS JAROSŁAW KACZYŃSKI ZEMŚCIŁ SIĘ NA ROMANIE GIERYCHU

Napisał(a): ~gość -

Już dawno szukano haków na mec. Romana Giertycha. Podobnie szukano haków na koalicjanta PiS Andrzeja Leppera, który,, się powiesił ". Dziwne prawda? Roman Giertych jest drugim koalicjantem z LPR Jarosława Kaczyńskiego. Dlaczego zastrzeliła się Barbara Blida. Jakie metody zastraszania stosują służby PiS? Roman Giertych posiadał nowe dowody w/s Get Back i w innych sprawach. Prawdopodobnie dowody dotyczyły PiS. Powszechnie wiadomo, iż Roman Giertych był adwokatem Austriaka, którego oszukał Jarosław Kaczyński i bronił wielu ludzi z opozycji. Dlatego służby na polecenie, być może prezesa PiS, pozbawiły mec. Romana Giertycha. Niestety jest wielu patriotów, którzy będą kontynuować dzieło mec. Romana Giertycha. Wszystkich nie zastraszą i nie zlikwidują. Polska będzie wolnym i demokratycznym krajem i wyzwoli się z kajdan PiSu i kleru. Świat zobaczy, jak władza PiS traktuje środowisko prawnicze. Wszystkie fundudze unijne zostaną wstrzymane w przyszłym roku. Wkrótce wyrok Trybunału Sprawiedliwości. Następny prezydent USA zrobi porządek z PiSem. Wystarczy, że zabierze wojska i sprzęt i zastosuje embargo.
INTERIA.PL

Reklama

Re: PREZES PIS JAROSŁAW KACZYŃSKI ZEMŚCIŁ SIĘ NA ROMANIE GIERYCHU

Dobrawa1 ile razy będziesz ten sam temat zakładał i bzdury wypisywał?
Udowodnij, że napisałem bzdury? Pierwszy raz napisałem temat od dwóch miesięcy. Ostatni temat o Gierdychu pisałem w poprzednim roku.

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

~gość
Podobnie jak efektownie Andrzej Lepper się powiesił, .
Jest 5 sierpnia 2011 roku, ciepłe wakacyjne popołudnie. Po godzinie 16 Polskę obiega sensacyjna wiadomość: nie żyje Andrzej Lepper

Kto wtedy rządził?

Prezes Rady Ministrów
Okres od 16 listopada 2007 do 22 września 2014
Kto...sam sprawdź. I głupot nie pisz!

Reklama

Dobrawa1
~gość
Podobnie jak efektownie Andrzej Lepper się powiesił, .
Jest 5 sierpnia 2011 roku, ciepłe wakacyjne popołudnie. Po godzinie 16 Polskę obiega sensacyjna wiadomość: nie żyje Andrzej Lepper

Kto wtedy rządził?

Prezes Rady Ministrów
Okres od 16 listopada 2007 do 22 września 2014
Kto...sam sprawdź. I głupot nie pisz!
Na pogrzebie Andrzeja Leppera, jego brat obwiniał za śmierć Kaczyńskiego. A ty wciąż, Dobrawa, bronisz tych obłudników. Taka widocznie jest twoja wola.

Napisał(a): ~PrzeciwnikDudy -

Lepper miał jakieś niezakończone sprawy z Kaczyńskim i przed śmiercią planował do niego pójść, ale nie zdążył. Ciekawe o czym chciał rozmawiać. Z tego co pamiętam, to Kaczyński wiedział o planowanym przez Leppera spotkaniu z nim, bo Lepper zwierzał się o tym komuś ze swego otoczenia, że chce pójść do Kaczyńskiego.
Takie informacje wyczytałem w zeszłym roku z książki dziennikarza śledczego.

Napisał(a): ~Gość -

Dobrawa1
~gość

Podobnie jak efektownie Andrzej Lepper się powiesił,.
Obejrzyj film na YT

8 minut które zabiło Andrzeja Leppera
Andrzeja Leppera zabiło to samo, co niemal zabiło Romana Giertycha i Barbarę Blidę. Jednak nie zabiło prezydentów miast, oprócz jednego Adamowicza. Mowa o aktach zgonu. Zastraszanie, haki, fałszywe dowody. Taka technika była stosowana wobec Kwaśniewskiego, o której mówił w TVN były agent. Były zdjęcia z Kamińskim i Wąsikiem, a jego zadaniem było zbierać haki na Kwaśniewskich. Teraz agent CBA PiS sypie. Sądy partyjne i prokuratura nie reagują.

Napisał(a): ~Janina -

Dobrawa1
~gość

Na pogrzebie Andrzeja Leppera, jego brat obwiniał za śmierć Kaczyńskiego. A ty wciąż, Dobrawa, bronisz tych obłudników. Taka widocznie jest twoja wola.
Potrzebujesz pilnej pomocy lekarskiej.
Ty hejterko PiS potrzebujesz chłopa i zakładu psychiatrycznego. Takiej psycholki nigdy nie widziałam. Spadaj z tego forum bo faceta naiwnego tu nie znajdziesz. Ty nawet prostego tekstu nie rozumiesz. Ile ci do emerytury dopłacają za te prostackie wypociny? Wstyd na kobietę!

Napisał(a): ~dobry nick -

~PrzeciwnikDudy Lepper miał jakieś niezakończone sprawy z Kaczyńskim i przed śmiercią planował do niego pójść, ale nie zdążył. Ciekawe o czym chciał rozmawiać. Z tego co pamiętam, to Kaczyński wiedział o planowanym przez Leppera spotkaniu z nim, bo Lepper zwierzał się o tym komuś ze swego otoczenia, że chce pójść do Kaczyńskiego.
Z Twojego wpisu wynika, że Lepper chciał przekazać jakąś ważną wiadomość Kaczyńskiemu ale ktoś zadbał o to, żeby nie zdążył jej przekazać. Dobrze to rozumiem?

Napisał(a): Dobrawa1 -

~Janina
Dobrawa1
~gość

Potrzebujesz pilnej pomocy lekarskiej.
Ty hejterko PiS potrzebujesz chłopa i zakładu psychiatrycznego. Takiej psycholki nigdy nie widziałam. Spadaj z tego forum bo faceta naiwnego tu nie znajdziesz. Ty nawet prostego tekstu nie rozumiesz. Ile ci do emerytury dopłacają za te prostackie wypociny? Wstyd na kobietę!
nie szalej na przepustce, bo znów cię zapakuja:-)

Napisał(a): ~PrzeciwnikDudy -

~dobry nick
~PrzeciwnikDudy Lepper miał jakieś niezakończone sprawy z Kaczyńskim i przed śmiercią planował do niego pójść, ale nie zdążył. Ciekawe o czym chciał rozmawiać. Z tego co pamiętam, to Kaczyński wiedział o planowanym przez Leppera spotkaniu z nim, bo Lepper zwierzał się o tym komuś ze swego otoczenia, że chce pójść do Kaczyńskiego.
Z Twojego wpisu wynika, że Lepper chciał przekazać jakąś ważną wiadomość Kaczyńskiemu ale ktoś zadbał o to, żeby nie zdążył jej przekazać. Dobrze to rozumiem?
Pewnie Kaczyński mógłby coś w tej sprawie zeznać, ale nie wiem, czy na tę okoliczność został przesłuchany. Ja tę książkę czytałem w zeszłym roku i nie pamiętam szczegółów,. Jak ją znajdę to przewertuję. Nie pamiętam, czy jej komuś nie odstąpiłem do przeczytania. Autorem był dziennikarz śledczy z chyba z Rzeczpospolitej. To była książka na temat afery podsłuchowej,
« Wróć do tematów
Do góry strony: PREZES PIS JAROSŁAW KACZYŃSKI ZEMŚCIŁ SIĘ NA ROMANIE GIERYCHU