918
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń48 tys.
  • Odpowiedzi181
  • Ocen na +989
918 ppt ?

Prezydent Duda w obronie honoru Polski (182)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Prezydent Duda w obronie honoru Polski

Napisał(a): ~bronek -

Prezydent postanowił być wreszcie stanowczy i odważny. Mocno wypowiedział się na temat tego, co myśli o ingerowaniu innych państw w prawo uchwalane w Polsce.

Nikt nie będzie nam niczego dyktował - skomentował sprawę.

Sądzi też że cała ta ostatnia sprawa wokół ustawy nie wpłynie na strategiczne relacje z USA chociaż chce żeby ustawa została sprawdzona przez TK i nie krzywdziła w żaden sposób świadków straszliwych wydarzeń wojennych.
Co najważniejsze, pan prezydent powiedział też że trudne relacje z Unią, Izraelem i USA wynikają z siły Polski i tego że naród wreszcie wstaje z kolan!

Blokujemy możliwość okradania budżetu państwa i wyprowadzania pieniędzy z Polski. Ktoś do tej pory te pieniądze zabierał, a teraz nie może. Im silniejszą pozycję zajmujemy, tym większy opór.

Brawo panie prezydencie za mądre słowa i za powiedzenie prawdy głośno!!
INTERIA.PL

Re: Prezydent Duda w obronie honoru Polski

Napisał(a): ~Gość -

~Gość Gdyby Angole z Żabojadami nie sprzedali nas Hitlerowi
nie było by holokaustu.
Gdyby USA nie sprzedało nas w Jałcie majątek Polaków
Żydów byłby w starych granicach łatwo byłoby go
odzyskać.
i z Niemcami byłby spokój bo nie dopominaliby się o Gdańsk, Wrocław, Gliwice i jeszcze ze 100 tysięcy kilometrów kwadratowych. Mieli by to u siebie razem z majątkiem żydowskim.

Re: Prezydent Duda w obronie honoru Polski

Napisał(a): ~Kolo -

PiS-owcom to się wydaje, że oni robią komuś łaskę i Stany Zjednoczone czy UE, bez nas sobie nie poradzi. To troszeczkę im się pomieszały fakty. Póki co to USA jest najsilniejszym mocarstwem na świecie a nie Polska. Mogą wycofać swe wojska z PL, zakończyć współpracę militarną i zostawić nas w rękach Rosji Putina, Zaś jeśli chodzi o UE, to Polacy jeżdżą na sezonowe prace do Niemiec, Holandii, Skandynawii itp.Poza tym, z tego co wiem to blisko 2 mln Polaków jest emigrantami zarobkowymi w Anglii a nie na odwrót. I dlatego szanowni PiS-owcy, patrząc na różnice siły i zamożności, to my jesteśmy słabszą stroną, która powinna być bardziej chętna do ustępstw. Bo to my możemy stracić więcej. Nie Angole, Niemcy czy Jankesi. Nie chodzi o to by dawać się dym.. Ale by wykazać jakąś wolę do negocjacji. A nie mieć kompleksy i jak zbuntowany nastolatek ciągle mówić o tym, że nikt mi nie będzie mówił mu jak ma żyć.

Re: Prezydent Duda w obronie honoru Polski

Napisał(a): ~smdm -

~saturn Bardzo dobrze powiedział niech się USA z Izraelem nie wtrącają w sprawy Polski!
Jasne, tylko niech nam kasę dają i robią z nami business na preferencyjnych warunkach, nawet jeśli będzie to ze szkodą dla nich samych. Wtedy dopiero poczujemy się "powstani z kolan" i dopieszczeni, ale i tak znowu coś sobie znajdzemy, żeby narzekać na cały swiat i nadal domagać się nadzwyczajnego traktowania.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Prezydent Duda w obronie honoru Polski