109
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +48
109 ppt ?

Prezydent zamienił długopis na miecz? (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Prezydent zamienił długopis na miecz?

Napisał(a): Gość -

Przemówienie prezydenta na Kamiennej Górze spotkało się z dużym odzewem, a właściwie oburzeniem dość sporej liczby osób. Zwłaszcza ze strony opozycji... Kontrowersyjne słowa prezydenta brzmiały:

Bardzo często ludzie mówią nam: po co nam Polska? Unia Europejska jest najważniejsza. To niech sobie przypomną te 123 lata zaborów. Jak Polska wtedy, pod koniec osiemnastego wieku swoją niepodległość straciła i zniknęła z mapy. Też byli tacy, którzy mówili: a może to lepiej, swary się wreszcie skończą, te rokosze, te wszystkie insurekcje, wojny, awantury, konfederacje, wreszcie będzie święty spokój.

Gdy pojawiła się krytyka w mediach, pan prezydent ruszył w środku nocy do boju na Twitterze publikując taki oto post…No nie wiem czy to dobrze dobrane słowa, zwłaszcza jak na głowę państwa. Jak myślicie czy to naprawdę słowa prezydenta? A może ktoś mu shakował konto albo jakiś pracownik obsługujący konto postanowił pobawić się w trolla?
Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Re: Prezydent zamienił długopis na miecz?

Napisał(a): slow -

tom100 Opozycja tak samo jak feministka zawsze oburzona, wściekła , niezadowolona , nic nierobiąca tylko czekająca na drapane i mająca do wszystkich i do wszystkiego pretensje ,że to nie ona rządzi.
Nie Tomku.
Cały problem jest w tym, że tacy jak Ty nami rządzą. Rządzą też całą rzeszą podobnych Tobie Tomków a czasem odnoszę wrażenie, że większość społeczeństwa składa się z samych Tomków, szwagrów, wujków, ciotek, kuzynów i kuzynek, oraz stryjecznych babć Tomka Forumonka;D
To jest bardzo smutne, ale i tak mam wyobrażenie, że tego nie zrozumiesz.

Reklama

Re: Prezydent zamienił długopis na miecz?

Napisał(a): buc1 -

Zamienił długopis na cepa i bije nim w chlebodawcę, który wywiódł jego naród z ziemi rosyjskiej z domu niewoli. Tak postępują niewdzięcznych.

Reklama

Re: Prezydent zamienił długopis na miecz?

Napisał(a): ~łowcadebili -

Monia To przypomnij pan sobie jak za czasów PO zachowywali sie posłowie PIS .Dokładnie tak samo.
Tak samo to znaczy jak ? okupowali Sejm, robili burdy z kodziarzami, głosowali przeciw Polsce w UE i ze wszystkim byli na NIE ?

Re: Prezydent zamienił długopis na miecz?

Napisał(a): ~gość -

Monia Dokladnie to samo robili, były burdy z narodowemu,oskarżenie Tuska na forum UE i blokowanie razem z Samoobroną mównicy sejmowej.Krótka albo wybiórcza ma pan pamięć.
Samoobrona blokowała mównicę bez PiS-u co można łatwo sprawdzić więc do dzieła zamiast dalej bredzić.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Prezydent zamienił długopis na miecz?