49
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi38
  • Ocen na +-1
49 ppt ?

problem bezsenności... co NA SEN? (39)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: problem bezsenności... co NA SEN?

Napisał(a): gość -

Tak, chodzi o jej uzupełnienie. Pod względem chemicznym jest ona identyczna z tą, która jest produkowana przez nasz organizm. Natomiast pamiętajmy, że jest ona produkowana syntetycznie a nie pozyskiwana z innych organizmów.

Pozdrawiam.
Magda,
doradca online Sen Apotex.

Reklama

Fizycznie nie. Jednak pamiętajmy, że organizm jest w stanie uzależnić się od wszystkiego psychicznie. Dlatego wszelkie preparaty nasenne powinno stosować się doraźnie.

Pozdrawiam.
Magda,
doradca online Sen Apotex.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Na pewno na dobry sen potrzebny jest wygodny materac :) Jestem osobą aktywną fizycznie, dużo pływam, ale czasem nawet to mi nie pomaga w spokojnym zaśnięciu. Dlatego wspomagam się naturalnymi preparatami. Szczególnie po ciężkim dniu w pracy, a zdarzają mi się takie. Ostatnio akurat mam Nervocalm na Noc, zmniejsza pobudzenie, wycisza, może dlatego, że ma dość dużą i korzystną dawkę naturalnych składników. Myślę, że jest bezpieczny (nie uzależnia), najważniejsze że działa, bo spokojnie zasypiam, mogę polecić :)

Reklama

Ze snem miałam straszne problemy. Ułożyłam sobie mały schemat wojny z bezsennością. Na pierwszy ogień poszło ciepłe mleko, ale bez efektów. Po tygodniu miałam go dość i nadal nie spałam. Następnie przetestowałam sok z wiśni- poza zaplamionym dywanem, żadnych efektów. W końcu dobrałam się do wszelkich zasad związanych z higieną snu i na tym polu także poległam. Skończyło się na tym, że zaczęłam stosować forsen forte i on "dał radę" śpię po nim bardzo dobrze, nie budzę się w nocy i mam non stop świetny humor. Teraz nawet Seattle nie będzie dla mnie groźne:)

Napisał(a): Gość -

Cierpiąc na bezsenność trzeba znaleźć jej przyczynę. Może to być nieodpowiednia higiena snu, źle dobrany materac, stres, problemy w pracy. Jeśli zadbamy o odpowiednią higienę snu, a przed snem się zrelaksujemy i odpoczniemy na pewno łatwiej będzie zasnąć. Przed snem można wziąć relaksującą kąpiel, poczytać nudną książkę lub wziąć relaksującą kąpiel.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co na sen
Do góry strony: problem bezsenności... co NA SEN?